Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 19 червня до 8:00 20 червня 2017 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 17 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди, 12 пожеж та 2 випадки виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.
Дорожньо-транспортні пригоди – 3:
- в м. Чернігові по вул. Квітневій біля будинку №21 о 21 год. 45 хв. 18 червня водій автомобіля "Nissan Primera", перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час виконання лівого повороту до прилеглої території не надав переваги у русі автомобілю "Deely" та здійснив з ним зіткнення. Внаслідок пригоди пасажир автомобіля "Deely" отримав тілесні ушкодження, був доставлений до травмпункту Чернігівської міської лікарні №2 та після надання медичної допомоги відпущений додому на амбулаторне лікування;
- в м. Новгород-Сіверський по вул. Леваневського біля будинку №48 о 10 год. 48 хв. 19 червня водій мопеда "XGJAO", перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з парканом. Внаслідок пригоди пасажир мопеда отримав тілесні ушкодження та госпіталізований до Новгород-Сіверської центральної районної лікарні;
- на автодорозі Київ-Суми-Юнаківка біля с. Густиня Прилуцького району о 17 год. 47 хв. 19 червня водій автомобіля "ГАЗ-3302" здійснив зіткнення з велосипедистом, який перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, рухався в попутному напрямку. Внаслідок пригоди велосипедист отримав тілесні ушкодження.
Пожежі – 12, з них 7 пожеж в житловому секторі та 5 випадків загоряння сухої трави та сміття на загальній площі 3,401 га.
Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни – 2:
- в м. Новгород-Сіверський по вул. І. Богуна о 11 год. 15 хв. 19 червня на відкритій території виявлено один артилерійський снаряд калібру 122 мм часів Другої світової війни. Знищення даного вибухонебезпечного предмету планується здійснити групою піротехнічних робіт управління ДСНС України у Чернігівській області 20 червня;
- групою піротехнічних робіт управління ДСНС України у Чернігівській області о 14 год. 10 хв. 19 червня було знищено дві авіаційні бомби ФАБ-50 та одну авіаційну бомбу ФАБ-100 часів Другої світової війни, які було виявлено о 07 год. 25 хв. 19 червня в лісі на відстані близько 5 км від с. Івківці Прилуцького району.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 10 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 19 червня до 20 години 20 червня очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура по області вночі 13-18º тепла, вдень 25-30º тепла.
По Чернігову температура вночі 15-17º тепла, вдень 27-29º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».