Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 20:59:17

У розпорядження держави повернеться водний об’єкт площею 3,7 га

19.06.2017   07:51

Рішенням суду від 14.06.2017 із незаконного користування приватної особи державі повернеться 3,7 га землі водного фонду у Варвинському районі.

Підставою звернення прокурора до суду став виявлений факт використання земельної ділянки для рибогосподарських потреб з порушенням вимог земельного та водного законодавства.

Як з’ясовано, у 2005 році між Варвинською райдержадміністрацією та фізичною особою було укладено договір оренди земельної ділянки водного фонду площею 3,7 га, без права передачі права користування цим об’єктом іншій особі.   

Водночас, незважаючи на умови договору, в 2013 році без погодження з розпорядником землі водний об’єкт було передано іншому користувачу в суборенду.

Суд, погодившись із позицією прокурора про незаконність передачі в суборенду земельної ділянки, задовольнив позов у повному обсязі та зобов’язав  повернути землю водного фонду в розпорядження держави.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року