Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 червня, 20:03:22

Поліція затримала чоловіка, який до смерті забив свою співмешканку

17.06.2017   09:41

Оперативники Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 43-річного жителя одного з сіл району, який на ґрунті ревнощів так побив співмешканку, що вона померла у лікарні.

Інформація з Новгород-Сіверської райлікарні, про те, що до них доставлено жінку з тяжкими травмами надійшла до правоохоронців вчора ввечері. У потерпілої діагностували переломом руки, відкриту черепно-мозкову травму з переломом кісток склепіння та основи черепа, а також численні садни, синці та забої по всьому тілу.

До неї додому вирушила слідчо-оперативна група Новгород-Сіверського відділу поліції на чолі з керівником. Там правоохоронці й дізналися, що жінку побив її співмешканець, який вже має судимості та ніде не працює.

Чоловік приревнував кохану до співмешканця і у якості покарання вирішив її побити усім, що попадало під руку. Останнім знаряддям злочину стала дошка-штахетник, якою чоловік і завдав смертельних ударів.

Поліцейські встановили, що підозрюваний лише минулого року звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за умисне вбивство, скоєне групою осіб.

Наразі інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого), за що передбачено позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Підозрюваний, в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, затриманий до ізолятора тимчасового тримання, йому оголошено про підозру у вчиненні злочину.

Досудове розслідування триває.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 2 дорожньо-транспортні пригоди та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Матеріальна допомога для чернігівців, квартири яких постраждали внаслідок війни 12:29

24 червня 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 104 мешканцям багатоповерхових будинків, житло яких було зруйноване або пошкоджене внаслідок російської військової агресії.

З початку 2025 року чернігівські енергетики замінили 39 електроопор, пошкоджених через ДТП 12:07

39 електроопор довелося замінити чернігівським енергетикам з початку 2025 року «завдяки» любителям швидкої або не зовсім керованої їзди.

Збитки екології внаслідок ракетного удару по підприємству в Чернігові становили понад 600 мільйонів гривень 11:25

Фахівці Державної екологічної інспекції у Чернігівській області продовжують фіксувати наслідки військової агресії рф, які, на жаль, зростають.

Випускники з числа пільгових категорій отримають матеріальну допомогу 10:34

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 24 червня 2025 року погодив надання одноразової матеріальної допомоги 24 випускникам і випускницям закладів загальної середньої освіти м. Чернігова, які належать до пільгових категорій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини