Юні екологи з Чернігова здобули перемогу на Всеукраїнському конкурсі
Днями в Тернополі відбувся XI Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів «Моделювання екологічної ситуації в навколишньому середовищі та прогнозування її змін».
![](/uploads/9310-m.jpg)
Чернігівщину представляли Анна Шевченко та Анна Пінчук — вихованки гуртка «Юні садівники» обласної станції юних натуралістів.
Учасники заходу презентували дослідницьку роботу з екології, представили фотороботи на тему «Екологічна ситуація вашого місця проживання: проблеми та шляхи їх вирішення», провели експедиційні дослідження екологічною стежкою Національного природного парку «Кременецькі гори».
У рамках збору учні відвідали Тернопільський обласний краєзнавчий музей та Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості, познайомилися з архітектурними пам’ятками міста.
За результатами конкурсних змагань команду Чернігівської області за зайняте ІІ місце у номінації «Екологічна ситуація вашого місця проживання: проблеми та шляхи їх вирішення» нагороджено Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.
За інформацією Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.