Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 17:20:41

Припинено підпільне "виробництво" алкогольного фальсифікату

15.06.2017   11:43Агенцiя

Потужність виявленої гуральні перевищувала 2 тисячі літрів фальсифікату щодня.

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомили, що під час проведення спецоперації «Акциз-2017» та розслідування кримінального провадження, розпочатого за частиною 3 статті 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут і транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України, співробітниками податкової міліції, під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області, виявлена незаконна організована діяльність з виготовлення фальсифікованих елітних алкогольних напоїв.

Підпільний цех, в якому виробляли фальсифікат, був розташований в  приватному будинку одного з сіл поблизу обласного центру.

Виробництво здійснювалось шляхом змішування спирту невідомого походження з водою та іншими харчовими домішками з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво.

У подальшому фальсифікат розливався в «бег-ін-бокси» з логотипами брендових алкогольних напоїв, («Finlandia», «Kvint», «St-Remy», «Hankey Bannister»  та ін.).

Зловмисники реалізовували сурогат на території Чернігівської та Київської областей, значно поширивши мережу розповсюдження за допомогою Інтернет ресурсів. 

За результатами 8 обшуків, що були проведені в місцях виготовлення і зберігання фальсифікату та в автомобілях, на яких здійснювалося його транспортування, із незаконного обігу вилучили: 1 450 літрів спирту, 3 370 літрів фальсифікованих елітних алкогольних напоїв, 2 тисячі марок акцизного податку України з ознаками підробки, 200 тисяч гривень готівкою,  автотранспортний засіб та обладнання для масового виробництва сурогату (шланги, насоси, лійки, спиртометри, ароматизатори, бочки, пусті «бег-ін-бокс» у кількості понад 6 тисяч штук).

Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей складає 1,7 млн. гривень.

На даний час триває досудове розслідування, встановлюються всі обставини вчиненого кримінального правопорушення.

                 
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини