Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 грудня, 18:02:19

Конфлікт 11 червня: офіційна позиція Управління патрульної поліції у м. Чернігові. ВІДЕО

14.06.2017   19:21Агенцiя

11 червня близько четвертої ранку патрульні отримали інформацію, що на вулиці Козацькій рухається автомобіль Mercedes (мінівен) чорного кольору, водій якого може перебувати в стані алкогольного сп’яніння. Один із патрульних екіпажів, що якраз знаходився неподалік, помітив вказаний у орієнтуванні Mercedes.

Машина рухалася вулицею Козацькою, повернула на заправну станцію та зупинилася. Поліцейські зупинили службове авто позаду і підійшли поспілкуватися з водієм мінівена.

За кермом авто, як з’ясувалося пізніше, перебував 41-річний мешканець Києва. Вислухавши патрульних, з якої причини вони звернули на нього увагу та зупинились, чоловік не заперечував, що вживав алкоголь. Він розповів, що майже всю ніч відпочивав в одному з чернігівських ресторанів, де його товариш святкував день народження.

Зважаючи не лише на зізнання водія, що він вживав алкоголь, а й на наявні характерні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння, правоохоронці запропонували чоловіку пройти тест на алкотестері Драгер (Dräger), але він відмовився. Громадянин відмовився й від проходження медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння, мотивуючи це тим, що він добре почувається.

Патрульним нічого не залишалося, як у присутності двох свідків зафіксувати факт відмови від проходження тесту та медогляду на стан алкогольного сп’яніння та скласти адміністративний протокол за ст. 130 (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Громадянин у присутності тих самих свідків відмовився ставити підпис в адмінпротоколі, як цього вимагає процедура. А потім ще й вчинив сварку з патрульними, вимагаючи повернути йому посвідчення водія, яке так само за процедурою та у відповідності до ст. 265-1 КУпАП (тимчасове вилучення посвідчення водія) було вилучене поліцейським.

Водій зателефонував на лінію «102» і поскаржився на дії патрульного екіпажу. Через це за кілька хвилин на місце прибула група відділу моніторингу Управління патрульної поліції у місті Чернігові для розв’язання конфлікту.

Співробітники відділу моніторингу, розібравшись в ситуації, намагалися пояснити водію, що дії патрульного, який склав протокол стосовно вилучення посвідчення водія, правомірні. Проте чоловік не хотів нікого слухати, продовжуючи стверджувати, що поліцейський викрав його документ.

У результаті громадянин написав заяву, в якій він оскаржував дії патрульних. Ця заява зареєстрована в Управлінні патрульної поліції у місті Чернігові. Зараз проводиться перевірка відповідно до чинного законодавства.

Але водій, у якого вилучили посвідчення, чекати результатів перевірки не став – ображений діями патрульних, він виклав в Інтернеті на власній сторінці соціальної мережі Facebook (www.facebook.com/danylenko.v.v/posts/1967376243548051) пост, в якому переповідає ситуацію по-своєму, ображає патрульних, звинувачуючи їх у крадіжці.

У зв’язку із розповсюдженням неправдивої інформації, яка плямує ім’я та честь не лише чернігівських патрульних, а й усієї патрульної поліції, Управління патрульної поліції у місті Чернігові залишає за собою право оприлюднити частину відео з реєстратора, на якому зафіксований момент спілкування, через що й виник конфлікт.

Останні новини Чернігівщини

До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.

“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13

Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини