Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 23:51:12

Близько сотні звернень громадян розглянуто фіскальною службою області протягом п’яти місяців

14.06.2017   16:21Агенцiя

За 5 місяців поточного року до органів ДФС Чернігівської області від громадян надійшло 99 письмових звернень, в тому числі: 1 колективне від трьох громадян та 3 анонімних звернення.

Усі звернення - первинні. Повторних та неодноразових звернень не надходило. Це свідчить про високу якість розгляду звернень та надання вичерпних відповідей громадянам.

За результатами розгляду: надано роз'яснення на 14 звернень, вирішено позитивно - 74, не підлягали розгляду (анонімні) - 3, на стадії розгляду перебуває 8 звернень.

У 88 зверненнях порушувались питання контрольно-перевірочної роботи, сплати податків та зборів, 8 - стосувалось діяльності центральних органів виконавчої влади. Питання праці та заробітної плати порушувались у 3 зверненнях.

Для забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення, керівництвом фіскальної служби області проведено 17 особистих прийомів громадян. На особисті прийоми звернулось 10 підприємців, 4  пенсіонери, 2 працівники та 1 безробітний.

Під час особистих прийомів порушувались питання плати за землю, єдиного податку, єдиного соціального внеску, відмови в отриманні реєстраційного номера облікової картки платника податків, ухилення від сплати податків.

Усім заявникам надані своєчасні та кваліфіковані відповіді.

       
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20

Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.

СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17

Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09

З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.

У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06

Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57

У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини