Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 08:12:56

Суд апеляційної інстанції підтвердив позицію прокурора про стягнення на користь центру зайнятості допомоги по безробіттю

13.06.2017   11:00

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду залишено без змін рішення суду першої інстанції та підтверджено обґрунтовану позицію прокурора про стягнення на користь Чернігівського міського центру зайнятості допомоги по безробіттю.

Підставою для направлення позову до суду стала інформація центру зайнятості, в якому особа перебувала на обліку як безробітна. Так, колишню працівницю Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження звільнено у зв’язку зі зміною в організації виробництва і праці, скороченням штату працівників, однак було поновлено на роботі на підставі рішення суду, яке набрало законної сили.

Згідно із Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» із роботодавця утримуються сума виплаченого забезпечення та вартості наданих соціальних послуг безробітному у разі його поновлення на роботі за рішенням суду.

Відтак за позовом прокурора сума виплаченого матеріального забезпечення, виплачена в період перебування особи на обліку як безробітної  підлягає, відшкодуванню роботодавцем.


Прес-служба прокуратури Чернігіввської області

Останні новини Чернігівщини

Верховний Суд підтримав позицію прокурора у справі Комунального підприємства

Верховний Суд підтримав позицію прокурора у справі Комунального підприємства "Ліки України" 08:02

Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу прокуратури у справі про передачу в оренду цілісного майнового комплексу Комунального підприємства «Ліки України».

Патрульні продовжують виявляти у громадян ймовірно наркотичні речовини

Патрульні продовжують виявляти у громадян ймовірно наркотичні речовини 07:50

Близько сьомої години вечора, під час патрулювання на вулиці Тихій поліцейські звернули увагу на дівчину, що дивно себе поводила.

Водолази підняли з водойми тіло потопельника, також рятувальники проводять пошуки іншого чоловіка, який міг потонути

Водолази підняли з водойми тіло потопельника, також рятувальники проводять пошуки іншого чоловіка, який міг потонути 07:41

Невтішна статистика загибелі людей під час відпочинку на водоймах є наслідком недотримання, незнання або ж відвертого ігнорування елементарних заходів безпеки.

Тимчасові зміни у роботу громадського транспорту м. Чернігова

Тимчасові зміни у роботу громадського транспорту м. Чернігова 07:33

3 8:00 год. 8 липня до 20:00 год. 15 липня 2020 року відбудеться перекриття руху транспорту по вул. Шевченка від вул. Олега Міхнюка до вул. Олександра Молодчого (рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2020 року № 264).

8 липня - День родини

8 липня - День родини 07:25

Деякі наукові теорії стверджують, що саме форма сім’ї могла протягом багатьох століть визначати загальний напрям еволюції основоположних макросоціальних систем.