Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 07:33:53

У Чернігові Канадська поліцейська місія навчає правоохоронців з усієї країни

13.06.2017   07:21Агенцiя

В рамках реформи поліції на Чернігівщину завітала Канадська поліцейська місія, яка на базі Тренінгового центру ГУНП в Чернігівській області навчатиме інструкторів з особистої безпеки поліцейських. Навчання розпочалося 12 червня і триватиме упродовж чотирьох тижнів.

Перших спеціалістів навчали у Львові, але згодом канадці уподобали тренінговий центр у Чернігові, який цілком відповідає вимогам навчання. Закордонні спеціалісти шукали будівлю із ангаром, тактичною зоною, навчальними класами та житлом для слухачів. Однак деяке спецспорядження канадські колеги привезли із собою.

Під час попередніх трьох курсів були враховані всі нюанси, з якими стикалися канадці, тож четвертий курс максимально наближений до реалій роботи українських поліцейських. Стандарт програми навчання було розроблено разом з представниками Національної поліції України, Міністерства внутрішній справ та закордонними експертами.

У Львові навчалося 26 поліцейських, але передавати досвід до Чернігова приїхало лише 10 найкращих сертифікованих фахівців та шість канадців. Згодом і чернігівські випускники стануть тренерами.

Наразі в поліції є вакантні посади інструкторів з особистої безпеки поліцейських, але займати їх можуть виключно сертифіковані спеціалісти. Правоохоронці, які пройдуть випробування та успішно складуть іспит, отримають статус інструктора-тренера. Їхня заробітна плата сягатиме 12 тисяч гривень (в чернігівській поліції таких посад вісім). У групі, яка проходить навчання, також є чернігівці.

Зазначимо також, що відбір на навчання можуть пройти лише правоохоронці, які мають спортивні досягнення з єдиноборств. Програма навчання доволі насичена і передбачає оволодіння навичками зупинки транспортних засобів, тактичні дії в приміщеннях та на сходах, керування натовпом, затримання озброєних злочинців, звільнення заручників, оцінка ризику та обґрунтування дій, вогнева підготовка тощо.

Правоохоронці з різних областей поселилися на території тренінгового центру та відвідали перші заняття.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Тимчасові зміни у роботу громадського транспорту м. Чернігова

Тимчасові зміни у роботу громадського транспорту м. Чернігова 07:33

3 8:00 год. 8 липня до 20:00 год. 15 липня 2020 року відбудеться перекриття руху транспорту по вул. Шевченка від вул. Олега Міхнюка до вул. Олександра Молодчого (рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2020 року № 264).

8 липня - День родини

8 липня - День родини 07:25

Деякі наукові теорії стверджують, що саме форма сім’ї могла протягом багатьох століть визначати загальний напрям еволюції основоположних макросоціальних систем.

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному з Носівського, Куликівського та Ніжинського районів.