Поліція склала протокол на посадовця, який "забув" вказати у декларації купівлю авто
Працівники управління захисту економіки в Чернігівській області викрили факт адміністративного корупційного правопорушення з боку директора комунального підприємства однієї з міських рад.
Будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, перебуваючи на посаді директора державного комунального підприємства, посадовець в порушення частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції» не поінформував у передбачений законом термін Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в своєму майновому стані - придбання автомобіля, вартість якого перевищує 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
7 червня складено адміністративний протокол про адміністративне корупційне правопорушення, передбачене частиною 2 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані), який направлений на розгляд до суду.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
За матеріалами управління захисту економіки
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там
Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50
Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.
Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26
З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.