"Соціальні торгові ряди" на Ремісничій поширять на вільну земельну ділянку
Для малозабезпечених верств населення, які хочуть торгувати вживаними речами, у Чернігові влаштовані соціальні торгівельні ряди на вулиці Ремісничій.
Торгівля там проводиться з серпня минулого року, місця - для всіх бажаючих продавати більш-менш цивілізовано. Про роботу цього майданчику та перспективи соціального ринку розповів начальник КП «Паркування та ринок» Олексій Шевченко.
За його словами, інколи, частіше у вихідні дні, вільних місць на всіх бажаючих продати свої речі не вистачає. У будні ж дні вони зазвичай є. Плата за місце там символічна - 2,5 грн, за ці кошти проводиться прибирання території. Торговельні місця обладнані навісами, які захищають від негоди та сонця.
Разом з тим, потреба у додаткових місцях, у тому числі й для соціальних рядів, наявна. Тому комунальне підприємство вже у червні-липні планує облаштувати міні-ринок на вільній ділянці землі по вул. Ремісничій, 48-а поряд з існуючим соціальним майданчиком. Ця земельна ділянка була надана КП «Паркування та ринок» рішенням міської ради ще у 2016 році.
На цій ділянці місто в особі КП «Паркування і ринок» вкладатиме у облаштування та інфраструктуру свої кошти, а також пропонуватиме долучитися підприємцям, які втратили свої торгові місця через звільнення від торговельних павільйонів проїздів до Центрального ринку (зокрема, біля будинку ДОСААФ) та в інших районах міста, - повідомив Олексій Шевченко.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.