Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 червня, 18:29:31

І американські, і українські журналісти пишуть про людей та для людей

08.06.2017   08:47Агенцiя

Втім, деякі розбіжності у роботі медійників різних країн таки є. Зокрема українські ЗМІ часто розповідають про зміни у громаді, а от американські — про те, що житель може дати своїй малій батьківщині.

На такі особливості контенту вказали журналісти видання  «The Florida Times-Union» (Джексонвіль, США)  Марк Дженінкс і Френк Дентон під час сьогоднішнього відкритого форуму медійників Чернігівщини.

Журналісти зі США не вперше в Україні у рамках професійних обмінів. Цьогоріч вони вивчали досвід роботи та ділилися власними напрацюваннями з редакцією менського «Нашого слова». Іноземних гостей цікавить хід та висвітлення децентралізації: за яким принципом люди обирають, до якої громади приєднуватися, та чи готові вони до співпраці в рамках ОТГ.

Френк Дентон зауважив, що існує 10 «ниточок», які зв’язують людину та громаду. Вони і слугують орієнтиром для журналістської роботи. Зокрема, це — духовність, освіта, ставлення до влади та взаємодопомога.

Об’єднують медійників обох країн «золоті правила» фаху: формувати контент лише з огляду на потреби читача та писати правду навіть всупереч власним інтересам.

-  Не важливо, де і в яких умовах ти працюєш. Важливо, з яким серцем ти це робиш, — зазначив Марк Дженінкс.

Приємною несподіванкою для представників «The Florida Times-Union» став формат та й сам День журналіста. Адже у США такого свята немає,  владці не вручають відзнак медійникам, та й «акули пера» мають менше можливостей поставити гостре запитання очільнику державного органу.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА 14:02

У січні–квітні 2020 р. обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами області склав 500 млн.грн.

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна 13:41

5 червня Віталій Загайний, перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, представив активу Ніжинського району Григорія Ковтуна, новопризначеного голову Ніжинської РДА.

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію 13:31

Захворіли по одному жителю Ніжинського та Козелецького районів, а також двоє жителів Чернігівського – усі вони лікуються вдома. П’ятого хворого – жителя Чернігова, госпіталізували.

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів 13:28

В області налічується 674 об’єкти природо-заповідного фонду, загальною площею майже 263 тисячі гектарів.

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами 13:08

У Чернігові кожна родина при народженні малюка отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

АНОНСИ ПОДІЙ