Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 листопада, 15:19:18

Громадська рада при ГУ ДФС у Чернігівській області схвалила Положення та сформувала робочі органи

08.06.2017   07:46Агенцiя

Відбулося друге засідання Громадської ради. Серед головних питань порядку денного, було прийняття Положення про Громадську раду, формування робочих органів тощо.

На початку засідання одноголосно було затверджено форму офіційного бланку Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області. Далі розглядали Положення, яким керуватиметься у своїй роботі дорадчий орган.
   
Після обговорення пропозицій що надходили та голосування, Положення було схвалене членами ради без поправок та буде передано на затвердження державному органу.
   
Третім на порядку денному було питання обрання заступників голови Громадської ради. За поданням голови ради Сергія Калашника, заступниками були обрані Дмитро Адаменко та Олег Кирієнко.

З метою ефективної роботи дорадчого органу, на засіданні було сформовано  два фахові комітети: Комітет з питань податкової політики та Комітет з питань протидії корупції.

Відразу після формування Комітетів були обрані їх голови. Комітет з питань податкової політики очолив Дмитро Адаменко, а Комітет з питань протидії корупції – Інна Клименок. 

Відтак, згідно щойно схваленого Положення про Громадську раду, до Правління Громадської ради при ГУ ДФС у Чернігівській області ввійшли: голова ради – Сергій Калашник, заступники та голови Комітетів - Дмитро Адаменко, Олег Кирієнко та Інна Клименок.
 
На завершення, члени Громадської ради висловили свої пропозиції щодо роботи Комітетів та Правління, а також побажання успіхів та перемог.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області проводять комплексну перевірку системи оповіщення

У Чернігівській області проводять комплексну перевірку системи оповіщення 12:58

24 листопада Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:45

23 листопада відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

У Чернігові створені дві патронатні родини

У Чернігові створені дві патронатні родини 10:34

Чернігівці, які відчувають внутрішню потребу і спроможність стати патронатними батьками-вихователями для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, можуть запропонувати свої кандидатури та реалізуватися в такій діяльності. Про це розповіла заступниця начальника міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Людмила Мазур.

Раїса Піскун - бронзова призерка Чемпіонату Європи-2020 з боксу серед молоді

Раїса Піскун - бронзова призерка Чемпіонату Європи-2020 з боксу серед молоді 10:24

Збірна України завоювала на чемпіонаті Європи 2020 з боксу серед молоді 15 нагород. 3 золоті, 5 срібних і 7 бронзових медалей.

На Чернігівщині розгорнуто 1237 ліжко-місць для госпіталізації хворих на COVID-19

На Чернігівщині розгорнуто 1237 ліжко-місць для госпіталізації хворих на COVID-19 10:09

З них 42,4% забезпечені подачею кисню - на 196 ліжок йде централізована подача, крім того, в розпорядженні лікарень є 319 кисневих концентраторів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини