Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 21:04:14

Громадська рада при ГУ ДФС у Чернігівській області схвалила Положення та сформувала робочі органи

08.06.2017   07:46Агенцiя

Відбулося друге засідання Громадської ради. Серед головних питань порядку денного, було прийняття Положення про Громадську раду, формування робочих органів тощо.

На початку засідання одноголосно було затверджено форму офіційного бланку Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області. Далі розглядали Положення, яким керуватиметься у своїй роботі дорадчий орган.
   
Після обговорення пропозицій що надходили та голосування, Положення було схвалене членами ради без поправок та буде передано на затвердження державному органу.
   
Третім на порядку денному було питання обрання заступників голови Громадської ради. За поданням голови ради Сергія Калашника, заступниками були обрані Дмитро Адаменко та Олег Кирієнко.

З метою ефективної роботи дорадчого органу, на засіданні було сформовано  два фахові комітети: Комітет з питань податкової політики та Комітет з питань протидії корупції.

Відразу після формування Комітетів були обрані їх голови. Комітет з питань податкової політики очолив Дмитро Адаменко, а Комітет з питань протидії корупції – Інна Клименок. 

Відтак, згідно щойно схваленого Положення про Громадську раду, до Правління Громадської ради при ГУ ДФС у Чернігівській області ввійшли: голова ради – Сергій Калашник, заступники та голови Комітетів - Дмитро Адаменко, Олег Кирієнко та Інна Клименок.
 
На завершення, члени Громадської ради висловили свої пропозиції щодо роботи Комітетів та Правління, а також побажання успіхів та перемог.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини