У Чернігові пневмопушкою знищили пакет із невідомою речовиною
В Чернигове вблизи Управления МЧС пневмопушкой уничтожен пакет с неизвестным веществом и надписью “помогите утилизировать”.
Как сообщили в Управлении по вопросам чрезвычайных ситуаций Черниговской облгосадминистрации, пакет обнаружил сегодня в 6.00 дежурный по управлению.
На место события прибыли оперативные группы МВД, СБУ, Теруправления МЧС и Управления по вопросам чрезвычайных ситуаций и по делам защиты населения от последствий Чернобыльской катастрофы.
Найденный пакет был уничтожен пневмопушкой. В пресс-службе Территориального управления МЧС в области не уточняют, что было в пакете, лишь отмечают, что вещество опасности не представляло.
ForUm
”
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression