Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 06 червня до 8:00 07 червня 2017 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 4 пожежі та 1 випадок виявлення боєприпасів часів Другої Світової війни. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Дорожньо-транспортні пригоди – 1:
В м. Чернігові на перехресті вулиць Шевченка та О. Молодшого о 14 год. 30 хв. 6 червня водій автомобіля "Mercedes-Benz" здійснив зіткнення з автомобілем "Dacia Logan", який рухався попереду в попутному напрямку та зупинився на червоний сигнал світлофора. В результаті зіткнення автомобіль "Dacia Logan" зіткнувся з автомобілем «CITROEN C4 PICASSO». Внаслідок пригоди водій "Dacia Logan"отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Чернігівської міської лікарні №2.
Пожежі – 4, з них 1 пожежа в житловому секторі, 1 пожежа на транспорті та 2 випадки загоряння сухої трави та сміття на загальній площі 0,1003 га.
Виявлення боєприпасів часів Другої Світової війни – 1:
В м. Ніжині на відкритій території по вул. Ломоносова біля будинку №32 о 18 год. 30 хв. 6 червня виявлено 3 артилерійські снаряди калібру 122 мм та 2 артилерійські снаряди калібру 152 мм часів Другої світової війни. Знищення даних вибухонебезпечних предметів планується здійснити 7 червня групою піротехнічних робіт управління ДСНС України у Чернігівській області.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 10 мкр/год., Прилуки – 13 мкр/год., Остер – 13 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 6 червня до 20 години 7 червня очікується мінлива хмарність, вдень місцями короткочасний дощ, гроза. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура по області вночі 9-14º тепла, вдень 24-29º тепла.
По Чернігову без опадів. Температура вночі 11-13º тепла, вдень 27-29º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.