Триває рослідування кримінального провадження за фактом самовільного зайняття 23 га землі історико-культурного призначення
Органами прокуратури області проводяться системні вивчення законності використання суб’єктами господарювання земель державної форми власності.
Встановлено, що одним із сільськогосподарських товариств в адміністративних межах Куликівського району в загальному масиві із орендованими землями пайового фонду самовільно використовується для вирощування сільськогосподарських культур 23 га земель історико-культурного призначення.
За розрахунками контролюючих органів, вказаними діями державним інтересам спричинено майже 140 тис грн збитків.
Відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки). Проведення подальшого розслідування доручено органам Національної поліції.
Наразі тривають слідчі дії. Встановлюються обставини вчиненого кримінального правопорушення.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.