На Чернігівщині відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної команди
4 червня у с. Макіївка Носівського району Чернігівської області з нагоди Дня села відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної команди.
Штат підрозділу складає 8 чоловік особового складу. Цілодобове чергування будуть забезпечувати 2 вогнеборці, які зможуть оперативно виїхати за викликом. Територія обслуговування місцевої пожежної команди охоплюватиме 6 населених пунктів.
"Дуже приємно усвідомлювати те, що на Чернігівщині вже стало доброю традицією відкриття підрозділів місцевої пожежної охорони. Зокрема у серпні минулого року такий підрозділ почав функціонувати у с. Пакуль Чернігівського району. До цього часу найближча пожежна частина від села Макіївка знаходилася в райцентрі на відстані 45 км і у випадку виникнення пожежі рятувальники витрачали дорогоцінний час аби дістатися до місця пригоди. Створення таких команд дозволить мінімізувати час прибуття пожежно-рятувальних підрозділів до місця пригоди, що в свою чергу збереже життя й майно людей, сприятиме більш оперативному реагуванню на пожежі та інші надзвичайні події. Подібна робота зі створення підрозділів місцевої пожежної охорони в інших населених пунктах області триватиме і надалі. Вітаю весь особовий склад підрозділу з початком нелегкої, проте такої важливої і потрібної громадянам роботи. Бажаю Вам успіхів, витримки, мужності у професійній діяльності та якомога менше тривожних викликів", - зазначив в своєму виступі начальник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Роман Гордовий.
У свою чергу, заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова зазначила, що відкриття місцевої пожежної команди є дуже важливим кроком у розвитку та функціонуванні Макіївської об’єднаної територіальної громади. За тісну співпрацю з громадою та вагомий внесок у створенні цього протипожежного формування Наталія Романова нагородила Романа Гордового Почесною грамотою облдержадміністрації.
Після урочистого перерізання стрічки, почесні гості мали змогу оглянути приміщення підрозділу, ознайомитися з технікою та озброєнням рятувальників.
У ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.







