Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 11:28:09

Оздоровлення дітей - у центрі уваги

03.06.2017   11:13

Готовність закладів області до літньої дитячої оздоровчої кампанії обговорили учасники виїзної наради, яку провела заступник голови – керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова 1 червня в Ніжині.

У заході взяли участь керівники Ніжинської міської ради, Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області та його структурних підрозділів, Тристоронньої соціально-економічної ради, очільники закладів відпочинку і оздоровлення дітей та учнівської молоді всіх форм власності.

Учасники зібрання розглянули ряд питань щодо дотримання санітарного законодавства та вимог нормативних документів у сфері захисту прав споживачів. Особлива увага акцентувалась на забезпеченні належних умов для перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку під час оздоровчої дитячої кампанії.

– Пріоритетом країни, яка дбає про своє майбутнє, є збереження та поліпшення здоров’я населення, у першу чергу дитячого. Тому питання безпечного перебування дітей в оздоровчих закладах, забезпечення їх повноцінного відпочинку та оздоровлення, попередження виникнення гострих кишкових інфекційних хвороб та масових харчових отруєнь в організованих дитячих колективах є одним з основних наших завдань,– наголосила Наталія Романова.

У ході обговорення вирішено активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу з батьками і дітьми стосовно дотримання правил гігієни та правильної поведінки у разі травмування, укусів тварин і комах.

Також наголошувалось на обов’язковому проведенні заходів з профілактики виникнення гострих кишкових інфекцій, отруєнь, дитячого травматизму, зокрема контролю за роботою харчоблоків, організацією харчування, дотриманням температурного режиму в приміщеннях, фізичним вихованням і загартовуванням дітей, дотриманням фізіологічних норм навантаження при проведенні спортивних змагань і трудової діяльності у закладах оздоровлення дітей.

– Варто не забувати про якість та безпеку харчових продуктів. Тому при їх закупівлі через систему ProZorro в розділі «технічні завдання» необхідно вказувати вимогу – наявність експертного висновку, що видається державною акредитованою лабораторією, – зазначив в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Сергій Чаплієв

Крім того, учасники наради вирішили створити комісії у складі представників органів державної влади та місцевого самоврядування, профспілок, громадських організацій для здійснення моніторингу оздоровлення та відпочинку дітей.

Також учасники наради обговорили можливі напрямки співпраці на територіальному рівні з Тристоронньою соціально-економічною радою, в тому числі при організації оздоровчої дитячої кампанії.

 
За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА 10:24

За результатами проведеного органами державної статистики обстеження робочої сили, у 2019 році забезпечували пропозицію робочої сили на ринку праці Чернігівської області 487 тис. осіб у віці 15 років і старше.

У Прилуках роздають продуктові набори

У Прилуках роздають продуктові набори 10:16

У Прилуках створили міський центр допомоги самотнім людям, малозабезпеченим сім'ям, дорослим і дітям з інвалідністю. Ініціатива належить голові громади Олені Попенко. Про це повідомляється на сторінці Прилуцької міської ради у Фейсбуці.

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно 10:04

Перше із серії навчань за короткостроковою програмою «Новели земельного законодавства України. Питання ефективного управління та розпорядження об’єктами комунальної власності» провів Чернігівський центр підвищення кваліфікації для штатних працівників виконавчого комітету Менської міської ради, в.о старост.

Про грошову допомогу, компенсацію, індексацію - у питаннях і відповідях

Про грошову допомогу, компенсацію, індексацію - у питаннях і відповідях 09:57

На питання відповідає заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Наталія Білозуб.