Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 11:54:36

Забудовника оштрафовано на 151 тис. грн.

03.06.2017   11:07Агенцiя

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області проведено позапланову перевірку реконструкції цукрового заводу в м. Носівка Чернігівської області.

Під час перевірки встановлено, що замовник будівництва, ТОВ «Носівський цукровий завод», навів недостовірні дані у декларації про початок виконання будівельних робіт на об’єкті: «Реконструкція Носівського цукрового заводу в частині будівництва силосів для зберігання та перевалки зерна по вул. Заводській, 2».
Порушення були виявлені в пункті, що стосується проектної документації, а саме: у декларації наказом затверджено проект на інший об'єкт будівництва.

За результатами контрольно-інспекційних заходів посадовими особами Управління складено акт перевірки та протокол про правопорушення, видано припис про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, а замовника будівництва накладено штрафні санкції у розмірі 151 560 грн.

Наразі Управління поінформоване замовником ТОВ «Носівський цукровий завод» про виконання вимог припису.

 
Прес-служба ДАБІ України

Останні новини Чернігівщини

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА 10:24

За результатами проведеного органами державної статистики обстеження робочої сили, у 2019 році забезпечували пропозицію робочої сили на ринку праці Чернігівської області 487 тис. осіб у віці 15 років і старше.

У Прилуках роздають продуктові набори

У Прилуках роздають продуктові набори 10:16

У Прилуках створили міський центр допомоги самотнім людям, малозабезпеченим сім'ям, дорослим і дітям з інвалідністю. Ініціатива належить голові громади Олені Попенко. Про це повідомляється на сторінці Прилуцької міської ради у Фейсбуці.

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно 10:04

Перше із серії навчань за короткостроковою програмою «Новели земельного законодавства України. Питання ефективного управління та розпорядження об’єктами комунальної власності» провів Чернігівський центр підвищення кваліфікації для штатних працівників виконавчого комітету Менської міської ради, в.о старост.

Про грошову допомогу, компенсацію, індексацію - у питаннях і відповідях

Про грошову допомогу, компенсацію, індексацію - у питаннях і відповідях 09:57

На питання відповідає заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Наталія Білозуб.