Юні таланти Чернігівщини отримали подарунки
Фінальна частина обласного конкурсу дитячої творчості серед дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, «Світ очима дітей» відбулася 1 червня у Чернігівському обласному палаці для дітей та юнацтва.
Учасників заходу, яких налічувалося більше сотні, привітала заступник керівника апарату облдержадміністрації Ірина Соломаха. Вона спільно з начальником Служби у справах дітей ОДА Людмилою Зеленько вручила грамоти і подарунки переможцям конкурсу.
Змагання проводилося у трьох номінаціях: «Малюнок», «Рукоділля» та «Декоративне мистецтво», у кожній з яких виділено п’ять вікових категорій: 6–8 років, 9–11 років, 12–13 років, 13–15 та 16–18 років. На розгляд надійшло більше трьохсот робіт з усієї області. Всі дитячі творіння були представлені сьогодні на виставці.
Для малечі дійство розпочалося з розважальних заходів та майстер–класів. Святковим же подарунком для всіх став концерт за участі гуртківців обласного палацу для дітей та юнацтва.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у реалізацію прав і законних інтересів дітей та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей Почесною грамотою облдержадміністрації нагороджено:
Лепеху Аллу Григорівну — волонтера міського благодійного фонду «Милосердя і доброта», м. Чернігів.
Подяку голови облдержадміністрації оголошено:
Михайленко Оксані Володимирівні — доценту кафедри соціальної роботи психолого-педагогічного факультету Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка;
Романець Олені Миколаївні — начальнику служби у справах дітей Носівської районної державної адміністрації;
Трубенок Олені Василівні — виконавчому директору громадської організації «Голос батьків», м. Чернігів.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.
Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників 09:17
Черговий транш допомоги – шість спецавтівок – у рамках міжнародної благодійної акції «Отець Карел для України» монаха-пивовара Карела Стаутемаса прибув у Чернігів.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
30 квітня: цей день в Україні і світі 09:12
День 1527 Російська агресія - Day 1527 Russian aggression