У мережі Київстар включено номер гарячої лінії для консультацій з питань захисту прав дітей - 116111
Номер 116111 використовується у 26 країнах світу для надання допомоги дітям, які потрапили у скрутне становище.
Дзвінки на номер 116111 з мережі Київстар безкоштовні та доступні навіть при нульовому балансі рахунку.
Даний номер виділений рішенням НКРЗІ та за сприяння Української асоціації зв'язку «Телас».
Консультації і допомогу неповнолітнім громадянам України надають професійні психологи і соціологи громадської організації «Ла Страда-Україна».
Вони проконсультують дітей щодо їх прав, про те, що робити у випадку жорстокого поводження з ними, а в екстрених випадках, якщо є загроза життю чи здоров’ю дитини – повідомлять інформацію для реагування органам Нацполіції, МВС або службам у справах сім’ї та дитини. Звертатись на цей номер можуть також батьки, якщо, наприклад, є потреба у порадах щодо взаємовідносин з дітьми в родині.
Київстар одним із перших телеком-операторів підтримав даний проект, забезпечивши у своїй мережі всі технічні можливості для стабільної цілодобової роботи номера 116111.
Директор з корпоративних комунікацій Київстар Ганна Захараш: «Київстар надає доступ до гарячої лінії допомоги також і при нульовому балансі рахунку абонентів. Це важлива і потрібна ініціатива, яку ми, безумовно, будемо підтримувати».
Київстар багато років співпрацює з суспільними організаціями, які допомагають людям, що потребують особливого піклування. Одна із складових такої турботи – надання коротких номерів і безкоштовного зв’язку для консультаційних телефонів. Це, наприклад, такі номери як 386 – гаряча лінія організації «Ла Страда-Україна» по запобіганню домашньому насильству, номер 527 міжнародної організації з міграції - для консультацій з питань боротьби з торгівлею людьми.
Дзвінки на ці номери – є безкоштовними.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.