Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 червня, 05:44:36

Поліція Чернігівщини виявила п’ять вантажівок з львівським сміттям

31.05.2017   14:09

Сьогодні близько опівночі в Бобровицькому районі наряд поліції управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області спільно з групою реагування патрульної поліції Бобровицького відділення поліції зупинили п’ять вантажівок з львівським сміттям.

Біля села Нова Басань Бобровицького району, на трасі «Київ-Суми», правоохоронці помітили дві фури з номерними знаками західних областей. При перевірці документів у водіїв, з’ясувалося, що в контейнерах знаходяться побутові відходи з міста Львова. Згідно товарно-транспортних накладних, вантаж прямував до Дніпропетровської області.

Поки розбиралися з вантажівками, з темряви виринули ще три трейлери. Ці машини теж виявилися завантажені львівським сміттям. Водії зазначили, що везуть сміття у Київську область. Відправником всіх п’яти вантажівок, згідно документів, є одна і та ж фірма. В контейнері кожного авто — по 20 тонн відходів.

На місце події прибули слідчо-оперативна група та керівництво Бобровицького відділення поліції.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 239 Кримінального кодексу України  (забруднення або псування земель), яке карається штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Готується клопотання до суду щодо арешту автомобілів.

До речі, затримання мандрівного львівського сміття стало можливим завдяки вжитим оперативно-профілактичним заходам. Це вже не перший випадок появи на Чернігівщині побутових відходів з міста Лева, тому керівництвом ГУНП було прийняте рішення щодо посилення нарядів з нагляду за дорожнім рухом та груп реагування патрульної поліції в районах, що межують з Київською та Полтавською областями, особливо в нічний час доби. Як результат – чергова порція мандрівного сміття не зіпсувала навколишнє середовище.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

28 червня: цей день в Україні і світі 08:01

ДЕНЬ 1221 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1221 RUSSIAN AGRESSION

У Чернігівській міській раді відбувся круглий стіл до Дня Конституції України 17:27

Напередодні Дня Конституції України в приміщенні Чернігівської міської ради відбувся круглий стіл на тему «Захист прав людини в умовах війни: стан і перспективи Чернігівської громади».

Ніжинські поліцейські викрили зловмисника, причетного до крадіжки з магазину 16:55

До чергової частини Ніжинського районного управління поліції надійшло повідомлення від продавчині місцевого магазину про крадіжку.

Мешканцям Чернігівщини вручили відзнаки з нагоди Дня Конституції 16:34

У переддень великого державного свята – Дня Конституції України – у Чернігові вітали мешканців області начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова облради Олена Дмитренко.

Чернігівщина: надходження військового збору за 5 місяців склали близько 1,1 млрд гривень 16:11

Протягом січня - травня 2025 року платники податків Чернігівської області сплатили до державного бюджету близько 1,1 млрд грн військового збору. Це в три рази більше, ніж надходження за аналогічний період минулого року. Додатково надійшло 761,1 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини