Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 23:19:10

"Етика поведінки державного службовця" - тема, на яку говорили працівники відділів ДВС і РАЦСу області

29.05.2017   14:48Агенцiя

З 24 квітня по 24 травня структурні підрозділи Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області з питань державної виконавчої служби та державної реєстрації актів цивільного стану проводили тематичні зустрічі з нагоди місяця етичної поведінки державних службовців.

Формат зустрічей – круглі столи, наради, лекції, тренінги тощо.

Так, активну участь в обговоренні етичних канонів, стандартів етичної поведінки, принципів доброчесності у діяльності державних службовців прийняли та провели навчальні заходи працівники відділів ДВС Бобровицького, Борзнянького, Ічнянського, Коропського, Ніжинського, Носівського, Ріпкинського, Семенівського, Срібнянського, Талалаївського, Чернігівського, Сновського районів та міста Чернігова, а також спеціалісти відділів ДРАЦС Бахмацького, Бобровицького, Борзнянського, Городнянського, Коропського, Корюківського, Менського, Носівського, Ріпкинського, Семенівського, Срібнянського, Талалаївського районів та міста Чернігова.

В рамках згаданої теми обговорювались і питання атикорупційного законодавства, правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини