Конкурс та діалог: на Чернігівщині визначилися з перевізниками на внутрішніх маршрутах
По тридцяти двох маршрутах, що не виходять за межі території Чернігівської області, сьогодні проводили конкурс з відбору перевізників.

Відповідне засідання відбулося за головування заступника директора Департаменту економічного розвитку – начальника управління розвитку промисловості, транспорту і зв’язку Сергія Меженного.
На дванадцять сполучень пропозицій взагалі не надійшло. На одному з маршрутів перевізник не пройшов конкурсного відбору, а на іншому — сам відмовився від участі.
Відтак визначилися лише з 18 сполученнями. Варто зауважити, що лише на один маршрут претендувало кілька надавачів послуг.
Під час засідання зі своїм перевізником мали змогу поспілкуватися представники громади села Андріївка (Чернігівський район). Питання до обговорення: пільгові перевезення, графік рейсів та стан транспорту. Останні два — потребують додаткового розгляду та узгодження безпосередньо між учасниками діалогу «користувач-надавач послуги».
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє