Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 вересня, 17:33:03

Резервісти на Чернігівщині довели свою готовність до захисту Батьківщини

26.05.2017   09:30Агенцiя

В оперативному командуванні "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України на базі однієї з бригад завершилися навчальні збори резервістів оперативного резерву першої черги.

У продовж місяця близько 1000 резервістів на полігоні Чернігівщини вдосконалювали свої навички та набували нового досвіду у виконанні дії бригади у різних видах бою.

В ході насичених бойових тренувань резервісти продемонстрували добре володіння бойовою технікою. Вони відновили свої бойові навички, провели бойове злагодження у складі підрозділів та виявили високий рівень підготовки та бойовий вишкіл під час проведення бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою.

Слід відмітити, що резервісти не тільки поповнювали свій багаж знань та вмінь, а й ділилися власним досвідом, адже майже усі вони мають бойовий досвід, набутий в районі проведення Антитерористичної операції.

За результатами проведення заходу кращі військовослужбовці частини були нагородженні відомчими відзнаками, медалями та почесними грамотами. 

Підводячи підсумки зборів начальник штабу – перший заступник командувача військ оперативного командування "Північ" генерал майор Володимир Кравченко подякував резервістам за плідно проведене навчання та зазначив, - Під час проведення зборів та навчань особовий склад резервістів продемонстрував свої вміння та навички на високому рівні. Я відмічаю тенденцію зростання бойового потенціалу кожного з підрозділів і відмічено не лише оперативним командуванням, а й вищім військовим керівництвом.

Варто зазначити, що пройшовши усі випробування на навчаннях та побачивши  нові позитивні зрушення у війську - 70 чоловік зі складу резервістів уклали контракт зі Збройними Силами України для проходження військової служби в бригаді.


Прес-служба оперативного командування "Північ"

Останні новини Чернігівщини

Ахметов через Ляшка хоче посилити вплив у Верховній Раді?

Ахметов через Ляшка хоче посилити вплив у Верховній Раді? 17:20

Олег Ляшко – один із найвідданіших представників інтересів олігарха Ріната Ахметова, якого той хоче повернути до Верховної Ради.

Прилучани відзначають 77-у річницю визволення рідного міста від нацистських окупантів

Прилучани відзначають 77-у річницю визволення рідного міста від нацистських окупантів 12:54

18 вересня - День звільнення нашого рідного міста від нацистських окупантів. Щороку в цей визначний день прилучани йдуть до меморіалу-скверу Вічної Слави, щоб схилити голову та вшанувати пам'ять воїнів, які віддали своє життя заради миру.

Як повернути не якісні ліки в аптеку?

Як повернути не якісні ліки в аптеку? 12:03

Під час придбання будь-яких лікарських препаратів в аптеці покупець фактично укладає договір роздрібної купівлі-продажу, а отже, в такому випадку виникають права та обов’язки, що передбачені нормами цивільного законодавства України.

Про налагодження взаємодії державних органів та орг...анів місцевого самоврядування з громадськістю...

Про налагодження взаємодії державних органів та орг...анів місцевого самоврядування з громадськістю... 11:44

Про налагодження взаємодії державних органів та органів місцевого самоврядування з громадськістю у процесі формування й реалізації державної та регіональної політики говорили 17 вересня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів під час дистанційного навчання.

2773 виборці змінили виборчу адресу на Чернігівщині

2773 виборці змінили виборчу адресу на Чернігівщині 11:25

Станом на 16 вересня 1265 людини з Чернігівщини обрали місцем фактичного проживання й голосування інші регіони, 991 – змінили виборчу адресу в межах області, а 517 – голосуватимуть у регіоні.