Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 07:46:13

Резервісти на Чернігівщині довели свою готовність до захисту Батьківщини

26.05.2017   09:30Агенцiя

В оперативному командуванні "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України на базі однієї з бригад завершилися навчальні збори резервістів оперативного резерву першої черги.

У продовж місяця близько 1000 резервістів на полігоні Чернігівщини вдосконалювали свої навички та набували нового досвіду у виконанні дії бригади у різних видах бою.

В ході насичених бойових тренувань резервісти продемонстрували добре володіння бойовою технікою. Вони відновили свої бойові навички, провели бойове злагодження у складі підрозділів та виявили високий рівень підготовки та бойовий вишкіл під час проведення бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою.

Слід відмітити, що резервісти не тільки поповнювали свій багаж знань та вмінь, а й ділилися власним досвідом, адже майже усі вони мають бойовий досвід, набутий в районі проведення Антитерористичної операції.

За результатами проведення заходу кращі військовослужбовці частини були нагородженні відомчими відзнаками, медалями та почесними грамотами. 

Підводячи підсумки зборів начальник штабу – перший заступник командувача військ оперативного командування "Північ" генерал майор Володимир Кравченко подякував резервістам за плідно проведене навчання та зазначив, - Під час проведення зборів та навчань особовий склад резервістів продемонстрував свої вміння та навички на високому рівні. Я відмічаю тенденцію зростання бойового потенціалу кожного з підрозділів і відмічено не лише оперативним командуванням, а й вищім військовим керівництвом.

Варто зазначити, що пройшовши усі випробування на навчаннях та побачивши  нові позитивні зрушення у війську - 70 чоловік зі складу резервістів уклали контракт зі Збройними Силами України для проходження військової служби в бригаді.


Прес-служба оперативного командування "Північ"

Останні новини Чернігівщини

27 лютого - Всесвітній день неурядових організацій

27 лютого - Всесвітній день неурядових організацій 07:42

World NGO Day офіційно виник в 2010 році і відзначався 12 державами Балтійського моря. Вперше відзначено на рівні ООН в 2014 році.

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини