Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 03:14:08

Графік відключення будинків Чернігова від холодного водопостачання

25.05.2017   11:25Агенцiя

Згідно з Законом України «Про питну воду та питне водопостачання» КП «Чернігівводоканал» інформує мешканців Чернігова про проведення планових ремонтів,

пов’язане з тимчасовим припиненням холодного водопостачання до багатоквартирних будинків міста.

У зв’язку з ремонтом запірної арматури на вводі багатоквартирних будинків у період з 26 травня по 20 червня 2017 року (з 9.00 до 18.00) буде припинено холодне водопостачання будинків Чернігова відповідно до затвердженого Графіка ремонтів.

На час проведення ремонтів запірної арматури будинків підвезення питної води буде забезпечено.

Після відновлення водопостачання можлива тимчасова поява осаду у питній воді, що подається до квартир будинків, де виконувались ремонти.

Інформаційна служба КП «Чернігівводоканал»

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.

Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21

Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там

Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50

Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.

Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26

З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини