Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 16:50:01

Поліцейські вирахували та затримали трьох наркозбувальників

25.05.2017   07:50

У зловмисників правоохоронці вилучили більше тисячі рослин маку, кілограм марихуани та 2,5 літри екстракційного опію.

Поліцейські спільно з прокуратурою Чернігівської області в результаті здійснення комплексу оперативних заходів задокументували та припинили протиправну діяльність трьох наркозбувальників, які займалися вирощуванням нарковмісних рослин, виготовленням та збутом особливо небезпечних наркотичних засобів - ацетильованого опію та каннабісу.

В результаті здійснення обшуків у помешканнях зловмисників було виявлено та вилучено більше 1000 рослин маку, розфасовану та підготовлену до збуту марихуану у кількості близько одного кілограма, 2,5 літри екстракційного опію, розчинник та зерна маку, які використовувалися для виготовлення ацетильованого опію.

Двом особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) - карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна.

Вказані особи затримані на підставі статті 208 Кримінального процесуального кодексу України до визначення судом міри запобіжного заходу.

Останні новини Чернігівщини

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50

За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37

Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини