Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 03:02:52

Проведені навчання рятувальників в рамках підготовки до Євро 2012. ФОТО

23.05.2012   20:02

23 травня на виконання Плану залучення сил МНС для забезпечення пожежної і техногенної безпеки в період проведення Євро 2012 по ліквідації можливих надзвичайних ситуацій на об'єктах національної транспортної мережі, Територіальним управлінням МНС у Чернігівській області спільно з 8 Навчальним центром Державної спеціальної служби транспорту проведено відповідне тактичне навчання.

В ході цього відпрацьовані дії підрозділів у разі виникнення аварії на залізничному транспорті з послідуючим виливом небезпечної хімічної речовини, дорожньо-транспортної події з тяжкими наслідками за участю іноземних вболівальників, а також у випадку виявлення на дні водойми боєприпасів часів Вітчизняної війни.
 
У даних навчаннях брали участь близько 60 чоловік особового складу, 12 одиниць спеціальної рятувальної автотехніки, 2 моторні плавзасоби, а також екіпажі ДАІ та бригади станції швидкої медичної допомоги. Крім того, для закріплення знань рятувальників з англійської мови, роль постраждалих у ДТП виконували 5 студентів факультету іноземних мов Чернігівського педагогічного університету.  

За першим задумом навчань, при здійсненні маневрування потягу по залізничним коліям станції Чернігів впала з відкритої платформи ємність. В результаті цього сталася її розгерметизація з витоком небезпечної хімічної рідини й виділенням диму.

Другий задум моделював дорожньо-транспортну пригоду. На автошляху Чернігів-Київ біля с. Іванівка водій легкового автомобіля при обгоні бензовозу "ЗІЛ-130" виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з мікроавтобусом в якому їхали англійські уболівальники. Внаслідок цього мікроавтобус та легковик опинилися на узбіччі й остання автівка загорілася. Водій бензовозу з метою уникнення зіткнення був вимушений звернути у кювет, де "ЗІЛ-130" один раз перекинувся й знову став на колеса. Проте з цистерни почало витикати пальне й загорілося. На місці ДТП є загиблі та постраждалі.

Згідно третього задуму навчань, на дні річки Десна неподалік від берега рибалками виявлені боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни. Є загроза несанкціонованого вибуху. 

За оцінкою спостерігачів і керівництва Чернігівського Територіального управління МНС, всі задіяні на навчаннях служби спрацювали у вище зазначених ситуаціях оперативно, злагоджено та високопрофесійно. Це сприяло тактично грамотному виконанню поставлених завдань щодо рятування постраждалих і відпрацювання практичних дій з ліквідації надзвичайних подій.
 

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини