Змагання на кращого санітарного інструктора відбулись в оперативному командуванні "Північ"
На базі 1-ї окремої танкової бригади оперативного командування "Північ" відбулись змагання на кращого санінструктора серед військовий частин з'єднання.
У змаганні взяли участь кращі санітарні інструктори, які били визначені у своїх військових частинах.
Програмою конкурсу передбачалось комплексне тактичне завдання на єдиному тактичному фоні де конкурсанти повинні були виконати найбільш важливі нормативи з надання медичної допомоги.
Кожен учасник зміг продемонструвати свої навички та вміння із зупинки критичної кровотечі, відновлення прохідності верхніх дихальних шляхів, оцінку та відновлення дихання, проведення огляду потерпілого, витягання потерпілого з бойової техніки, переміщуватися з пораненим з-під обстрілу в укриття тощо.
Переможців визначали за сумарною кількістю балів отриманих за практичну і теоретичну частину конкурсу.
Варто зазначити, що усі учасники змагання продемонстрували високі показники, як з практичної частини надання медичної допомоги, так і бази теоретичних знань медичної справи.
За словами голови організаційного комітету – начальника військово-медичної служби оперативного командування "Північ" полковника медичної служби Віталія Фурдика конкурсанти продемонстрували високий рівень фахової підготовки та польової виучки.
- кожен довів свою здатність самостійно працювати поза стаціонарними умовами та при необхідності у короткий час надати первинну медичну допомогу під час виникнення критичних ситуацій.
У підсумку змагання:
1 місце зайняла молодший сержант Олена Мазур;
2 місце молодший сержант Наталія Бондаренко
3 місце старший солдат Ірина Горбова
Переможець буде представляти оперативне командування "Північ" в конкурсі на кращого санітарного інструктора Збройних Сил України.
Прес-служба оперативного командування "Північ"
Останні новини Чернігівщини
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.
13 січня: цей день в Україні і світі 08:57
День 1420 Російська агресія - Day 1420 Russian aggression
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.