За позовом прокурора державному підприємству відшкодовано 185 тис. грн.
Чернігівською місцевою прокуратурою в рамках кримінального провадження заявлено позов до суду про відшкодування 185 тис. грн. заподіяних збитків на користь державного підприємства.
Підставою для звернення до суду став виявлений факт привласнення коштів керівником одного з державних підприємств області за укладеною у 2014 році фіктивною угодою про ремонт техніки із приватною структурою.
У подальшому, без фактичного виконання зазначених робіт кошти в сумі 185 тис. грн. було перераховано на розрахунковий рахунок фірми-підрядника, що завдало шкоду економічним інтересам держави.
Наразі заподіяні збитки реально відшкодовано відповідачем на користь державного підприємства.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині 4,6 тисяч клієнтів служби зайнятості працевлаштовано 11:16
Протягом січня-липня 2026 року на Чернігівщині:
Поліція документує наслідки ворожих атак по Чернігівщини 10:16
Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками – через удари росіян постраждали мирні місцеві мешканці.
Посилення підтримки Чернігівщини: на зустрічі з представниками фонду «ТІМ4ЮА» визначили напрями співпраці 08:27
Днями у Чернігові відбулася робоча зустріч із представниками благодійного фонду «ТІМ4ЮА», під час якої обговорили актуальні гуманітарні потреби Чернігівщини та визначили основні напрями подальшої співпраці.
14 серпня: цей день в Україні і світі 08:04
День 1632 Російська агресія - Day 1632 Russian aggression