Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 листопада, 01:37:57

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

23.05.2012   09:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 23 травня 2012 року

Протягом доби зареєстровано 6 пожеж, з яких 2 в житловому секторі, 2 сухої трави та 2 інші. Врятовано 1 людину.

1. Пожежа сміття - Чернігівський район, біля с. Анисів - О 10 год. 30 хв. на відкритій території Анисівської сільської ради сталася пожежа сміття на площі 0,05 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

2. Пожежа сухої трави - м. Чернігів, вул. Єськова, біля буд. 10 - О 13 год. 08 хв. сталася пожежа сухої трави на площі 0,002 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

3. Пожежа сміття - м. Чернігів, вул. Стахановців, біля буд. 18 - О 13 год. 38 хв. сталася пожежа сміття на площі 0,001 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

4. Пожежа в житловому секторі - м. Чернігів, пр. Перемоги, 117 - О 17 год. 14 хв. в підвальному приміщенні п’ятиповерхового житлового будинку (належить ОЖБК, начальник Прокопенко А.П.) сталася пожежа сміття на площі 2 кв. м. Вогнем знищено сміття. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

5. Пожежа сухої трави - м. Чернігів, вул. Шевченка, біля будинку 99-а - О 17 год. 29 хв. сталася пожежа сухої трави на площі 0,001 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

6. Пожежа в житловому секторі - Чернігівський район, с. Ст. Білоус, вул. Озерна, 1-а - О 21 год. 36 хв. в господарстві гр. Нехай Ю.М., 1954 р.н., сталася пожежа житлового будинку (10х10 м, стіни цегляні, покрівля металева). Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 7 кв.м, пошкоджено стіни та домашні речі. Причина – необережність під час куріння сина господаря гр. Нехай М.Ю., 1978 р.н. Збиток – 50 000 грн. Врятовано сина господаря та матеріальних цінностей на суму 250 000 грн.

Події на водних об’єктах

22.05.2012 р. о 18 год. 30 хв. працівниками Чернігівської міської рятувальної станції № 1 із оз. Гідрокар’єр в р-ні Лісковиці, м. Чернігів піднято на поверхню тіло Семенчука П.І., 1998 р.н., мешканця м. Чернігів, вул. Бєлова, 37 корп. 1 кв. 49, який близько 16 год. 30 хв. потонув на очах у свідків. Причина смерті встановлюється.

Повенева обстановка:

На території Ріпкинського району залишаються перелитими повеневими водами р. Дніпро:
– ґрунтова автодорога до с. Кукари, на ділянці 10 м, глибиною до 0,5 м (14 господарств, 17 осіб). Сполучення забезпечується човнами;
– автодорога в с. Новосілки, глибиною до 10 см. В результаті ускладнено транспортне сполучення з вул. Дніпровська, Гадовікова, пров. Зелений (7 господарств, 13 осіб, з них 1 дошкільного віку). Автомобільне сполучення не порушено;
– в смт Радуль вул. Новікова, глибиною до 0,6 м. В результаті порушене транспортне сполучення з вул. Дніпровська, Новікова, пров. Новікова, Паромний, ірова, Гоголя (33 господарства, 65 осіб, з них 4 шкільного віку). Сполучення забезпечується човнами. Об’єкти життєзабезпечення у всіх вище вказаних населених пунктах працюють в сталому режимі. Підтоплених житлових будинків та споруд немає.

Інші повідомлення:

Відновлення функціонування наплавного мосту через р. Десна автодороги Н.-Сіверський-Бирине планується після зниження рівня води.

Останні новини Чернігівщини

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи 16:22

Підібрати надійний смартфон “на кожен день” зараз дуже складно.

Виявлено 398 нових випадків COVID-19

Виявлено 398 нових випадків COVID-19 16:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 листопада в області зафіксовано 398 нових випадків COVID-19.

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до "Клубу книгомандрівників" 15:47

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського стартував новий літературно-мистецький проект «Клуб книгомандрівників». Це інтерв’ю з відомими чернігівцями про літературу та книги в їхньому житті.

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності 15:30

Як побудувати ефективну структуру апарату та виконавчого комітету ради; правильно припинити повноваження голів місцевих рад; на які посади в органи місцевого самоврядування потрібно проводити конкурс, а де можна здійснити переведення; вимоги щодо віку та освіти посадових осіб місцевого самоврядування, – це далеко неповний перелік питань, які цікавили учасників дистанційного навчання «Основні питання організації роботи рад та їхнє організаційно-кадрове забезпечення», яке проходило 23 листопада.

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик 15:21

Вночі до поліції зателефонувала 52-річна мешканка Чернігова та повідомила, що на неї з ножем напав невідомий чоловік.