Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 лютого, 23:31:00

Сума наданої застрахованим особам Чернігівщини матеріальної допомоги становить 40,6 млн. грн.

17.05.2017   10:39Агенцiя

16 травня відбулася спільна нарада Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Чернігівській області.

Перед учасниками наради виступив новопризначений начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області В.П.Нашиванько, який у своєму виступі розповів присутнім про подальші кроки щодо проведення процедури реорганізації вищезазначених Фондів соціального страхування.   

Після цього відбулася нарада директорів міжрайонних та Чернігівської міської виконавчих дирекцій обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, яка пройшла під головуванням директора виконавчої дирекції відділення П.І.Савича.

На ній розглянуто питання про підсумки виконання Тимчасового розпису доходів та видатків  обласного відділення Фонду за І квартал 2017 року, про підвищення ефективності перевірок страхувальників і про аналіз показників та причин тимчасової непрацездатності застрахованих осіб за І квартал 2017 року в розрізі робочих органів відділення, з якими відповідно виступили Л.М.Пошкребнєва, начальник фінансово – економічного відділу, Попелуха С.А., начальник контрольно – ревізійного відділу та В.А.Донець, начальник відділу експертизи тимчасової непрацездатності та якості медичних послуг.

На нараді, зокрема, зазначалося, що в обласному відділенні Фонду станом на 01.04.2017 року на обліку перебуває 59 668 страхувальників. Їх кількість з початку року збільшилась на 1 239.
На І квартал поточного року було затверджено Тимчасовий розпис доходів і видатків відділення Фонду. Виконання його доходної частини склало 247,5 тис. грн. Витратна частина склала 45,9 млн. грн., у тому числі на виплату допомог: по тимчасовій непрацездатності – 29,5 млн. грн., по вагітності і пологах – 10,9 млн. грн. Загалом, сума нарахованих страхувальниками допомог (з урахуванням пільг постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи), дорівнює 40,6 млн. грн. На фінансування оздоровчих заходів (придбання путівок в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів України, які виділяються лікувально-профілактичним закладам області, для відновлення здоров’я хворих застрахованих осіб, що направляються на санаторний етап лікування) використано кошти в сумі 1,5 млн. грн. реабілітацію отримали 123 застрахованих осіб.

Страхувальниками, за І квартал надано 7 576 заяв-розрахунків на фінансування матеріального забезпечення, моніторинг яких проводився щоденно, на загальну суму 40,6 млн. грн. Всі вони профінансовані. Працює механізм упередження та виявлення неправомірних витрат по невиробничому травматизму при опрацюванні заяв-розрахунків і проведенні перевірок страхувальників. Результатами проведених заходів є упередження неправомірного віднесення витрат за рахунок коштів Фонду по 30 страхових випадках на суму 48,6 тис. грн.

Спеціалісти відділення уважно стежать за дотриманням порядку використання наданих страхувальникам коштів.

За результатами 478 перевірок страхувальників, в тому числі 133 позапланових, нараховано фінансових (штрафних) санкцій на загальну суму 236 364,63 грн., з яких сплачено 95,7 % або 226 085,48 грн.

В ході наради відбувся обмін думками щодо шляхів покращення роботи дирекцій в умовах реформування системи загальнообов’язкового державного соціального страхування України.
                            

Прес-служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

Останні новини Чернігівщини

Досвід прикордонних громад Чернігівщини стане у пригоді під час повоєнного відновлення 22:41

30 січня в Укрінформі відбувалась презентація напрацювань проекту «Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області», який був реалізований у 4 пілотних територіальних громадах – Городянській, Ріпкинській, Тупичівській та Новобілоуській.

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини 22:38

Наступного дня після вшанування подвигу Героїв Крут у ЗМІ з’явилася інформація, що за дорученням Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної військової адміністрації в Комунальному закладі «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка» Чернігівської обласної ради розпочато процес її перейменування.

Міжнародна організація з Нідерландів допомагає Чернігівщині у відновленні пошкоджених будинків 22:35

ZOA — міжнародна організація з надання допомоги та відновлення, яка базується в Нідерландах, і працює у 15 країнах по всьому світу

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм 22:31

31 січня співробітники Головного управління та Чернігівського районного управління ДСНС в області здійснили профілактичні інструктажі серед громадян та любителів зимової риболовлі на річці Стрижень, що протікає в обласному центрі.

Обстріл села в Чернігівській області: вже 4 загиблих, одна людина поранена 22:25

Через обстріл села Єліне Чернігівської області загинули чотири людини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини