Необережність громадян у поводженні з вогнем призводить до пожеж
Впродовж минулої доби на Чернігівщині через необережність громадян у поводженні з вогнем зафіксовано 3 пожежі на відкритих територіях Бахмацького, Козелецького та Ріпкинського районів, вогнем пройдено площу понад 4 га. Ще 1 пожежа з цієї ж причини сталася в житловому секторі.

15 травня об 11:59 до Служби порятунку "101" у Корюківському районі надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі в одному з приватних господарств с. Рибинськ, що за 30 км від райцентру. На гасіння пожежі було залучено відділення 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини та місцеву пожежну команду.
Завдяки злагодженим діям рятувальників пожежу о 12:55 локалізовано, а о 14:30 - остаточно ліквідовано. Не допущено розповсюдження вогню на поряд розташований житловий будинок. Проте полум'я встигло знищити господарчу будівлю.
Всього до ліквідації пожежі залучалось 5 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки.
Лише завдяки оперативному реагуванню пожежно-рятувальних підрозділів не допущено розповсюдження вогню на значні території, лісові масиви та об’єкти різних форм власності.
У зв’язку з цим, рятувальники Управління ДСНС України у Чернігівській області вкотре звертаються до населення з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки та проявляти обережність у поводженні з вогнем у житловому секторі, а також перебуваючи в лісових масивах, на відкритих територіях та біля торфовищ. Пам`ятайте, що самовільне випалювання рослинності або її залишків передбачає адміністративну відповідальність.
У ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 17:23
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
В Чернігові внаслідок російської атаки пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 16:52
Сьогодні росіяни атакували ударними безпілотниками Чернігів.
Судитимуть працівницю суду, яка висміювала на кладовищі загиблих воїнів та чекала знищення міста 16:19
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовнопрацівниці судуміста Чернігова за фактами пособництва державі-агресору, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 111-2, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).
Уряд збільшив термін отримання компенсації роботодавцями з прифронтових регіонів за працевлаштування ВПО 15:48
Тепер роботодавці з прифронтових та найбільш постраждалих від повномасштабної війни регіонів можуть отримувати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб не 3, а 6 місяців.
Роз’яснення для чернігівців: чи існує у місті заборона індивідуального опалення та як від’єднатися від централізованого теплопостачання 15:27
Останнім часом у соціальних мережах з’являється багато недостовірних та маніпулятивних матеріалів, мовляв, у Чернігові діє заборона на індивідуальне опалення.