Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 квітня, 21:41:22

У 2017 році на Менський зоопарк планують витратити більше п'яти мільйонів гривень

15.05.2017   10:38

Зокрема, з обласного бюджету виділять 220 тисяч - на будівництво туалету і 282 тисячі на будівництво навісу для сіна.

Менський зоопарк загальнодержавного значення належить до комунальної власності Чернігівської обласної ради і фінансується з обласного бюджету. Майно зоопарку є спільною власністю громад Чернігівської області.

Оскільки фінансується зоопарк не з місцевого бюджету, то раніше "Менщина" рідко моніторила його доходи і витрати. Чернігівські колеги також рідко звертали увагу на господарську діяльність закладу. А дарма. Як виявилося, через зоопарк проходять значні суми бюджетних коштів.

Згідно рішення обласної ради "Про обласний бюджет на 2017 рік", на капітальне будівництво туалету в зоопарку (в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації) передбачено 220 тисяч гривень. На капітальне будівництво металевого навісу для сіна (в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації) - 282 тисячі гривень.

На виконання обласної "Програми оновлення та розвитку зоопарку" передбачено 4,8 мільйона гривень.

Також зоопарк планує використати 550 тисяч гривень отриманих з не бюджетних джерел (скоріше за все - від продажу квитків).

Отож, згідно Програми, на зоопарк у 2017 році планують витратити 5,3 мільйони гривень.

У 2016 році планували витратили 4,6 мільйони гривень. Інформації про те, скільки витратили насправді, ми поки що не знайшли.

Менський зоопарк є гордістю нашого міста. При цьому, це не приватний, а обласний комунальний заклад, а отже відповідальність за його долю несуть жителі області, особливо - Менської громади, адже він знаходиться на нашій території.

Пропонуємо небайдужим громадянам, по-перше, долучитися до контролю за діяльністю зоопарку (зокрема, за роботою відповідальних осіб та за використанням бюджетних коштів), по-друге - до розвитку закладу (зокрема, шляхом аргументованої критики і внесення конструктивних пропозицій).


Менщина

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.