Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 квітня, 07:48:12

Поліція Чернігівщини підбила підсумки роботи за чотири місяці року

15.05.2017   08:05Агенцiя

Підсумки роботи поліції Чернігівщини за чотири місяці 2017 року проаналізували на розширеній нараді керівництва Головного управління Національної поліції в області, яке відбулося в залі колегій ГУНП.

13 травня в Головному управлінні Національної поліції в Чернігівській області відбулася розширена нарада керівництва ГУНП, в якій взяли участь члени колегії та начальники галузевих служб. На нараду були також запрошені начальники територіальних відділів і відділень поліції та їх заступники.

Відкрив нараду начальник ГУНП в Чернігівській області полковник поліції Едуард Альохін. У вступному слові керівник поліції Чернігівщини зазначив, що показники роботи територіальних підрозділів залишають бажати кращого. Не всі територіальні підрозділи спрацювали на повну силу. Саме до начальників таких відділів і відділень у керівництва ГУНП області й були питання стосовно шляхів підвищення ефективності розкриття та профілактики злочинів.

На нараді піднімалися питання щодо розкриття таких соціально небезпечних злочинів, як шахрайства, стану відшкодування збитків потерпілим, розшуку викраденого майна та інші напрямки.

Очільник поліції Чернігівщини звернув увагу деяких керівників відділів та відділень поліції на недостатню якість оперативної діяльності.

Учасники наради розглянули результати роботи слідчих підрозділів, кримінальної поліції ГУНП області та дільничних офіцерів у звітному періоді, визначили причини та умови наявних недоліків, обговорили заходи, які слід вжити для підвищення ефективності оперативно-службової діяльності поліції в подальшому.

В цьому контексті розглядався стан організації розкриття та розслідування злочинів, насамперед тяжких та особливо тяжких. Тут також не обійшлося без пошуку шляхів боротьби з недоліками.

Розширена нарада керівництва ГУНП обговорила динаміку встановлення систем візуального спостереження в районних центрах області та подальші перспективи до їх удосконалення. Із звітами про хід встановлення цих систем та ефективність їх роботи прозвітували начальники територіальних відділів та відділень ГУНП області.

Підбиваючи підсумки наради, начальник ГУНП в області Едуард Альохін з урахуванням місцевої специфіки поставив підлеглим конкретні завдання за кожним з напрямків діяльності, визначивши терміни їх виконання. Він також довів до відома керівників, що робота кожного поліцейського буде оцінена по заслугах у преміальних відсотках, а зарплата буде напряму залежати від показників у роботі. Ряд поліцейських за підсумками наради щодо неналежних показників їх роботи за чотири місяці поточного були депремійовані.

Також Едуард Альохін нагадав керівникам про необхідність тісної взаємодії поліції з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та активістами.

Керівник поліції Чернігівщини звернув увагу присутніх на недопущенні в області фактів так званих рейдерських захоплень підприємств, організації рейдерами масових безладів та поставив задачу чітку відстежувати всі передумови до подібних протиправних дій.

Після наради заступник начальника ГУНП Олександр Потапенко провів для начальників територіальних відділів та відділень поліції екскурсію черговою частиною з метою їх ознайомлення з принципами та результатами роботи систем відеоспостереження для охорони публічного порядку та виявлення угнаного автотранспорту. Також керівники підрозділів ознайомилися з роботою ситуаційного центру ГУНП.

 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 676 нових випадків COVID-19

Виявлено 676 нових випадків COVID-19 19:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 16 квітня в області зафіксовано 676 нових випадків COVID-19.

Відверта розмова у Чернігові про багатійку Христину Алчевську

Відверта розмова у Чернігові про багатійку Христину Алчевську 17:45

15 квітня у Чернігові в Обласному молодіжному центрі відбулася онлайн-гутірка про Христину Алчевську, педагогиню, письменницю, бібліографіню, громадську діячку.

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових 16:02

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» № 1368-ІХ, який парламент ухвалив 30 березня 2021 року.

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону 13:45

Старому мосту через річку Удай було більше 40 років. Збудований у 1979-му з попередньо напруженого залізобетону. Довжина мосту - 64 метри. Серед місцевих він був однією з популярних весільних фотолокацій.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб 13:41

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 16 квітня в області щеплено першою дозою 7841 особу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини