Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 червня, 22:49:49

Чернігівський міський голова провів особистий прийом громадян

13.05.2017   15:26

11 травня, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко провів особистий прийом громадян.

За інформацією начальника відділу звернень громадян міської ради Олени Редчиць, на прийом до міського голови записалися мешканці міста з приводу п’яти індивідуальних та колективних звернень.

Одне з колективних звернень стосувалося демонтажу малих архітектурних форм по вул. Рокоссовського, 16. У зв’язку з припиненням права постійного користування цією земельною ділянкою КП «Паркування та ринок», підприємці, які здійснювали там торгівельну діяльність, зобов’язані її звільнити. Підприємці стурбовані перспективою залишитись без заробітку і вимагали надання їм нових місць для торгівлі.

Обговорення цього питання вийшло дуже гострим та тривалим. Міський голова запропонував заявникам кілька шляхів його вирішення, на що вони пообіцяли дати свою відповідь пізніше.

Інші звернення, з якими чернігівці прийшли на особистий прийом до міського голови цього разу, стосувалися капітального ремонту даху в будинку по вул. Гонча, 84, реконструкції скверу ім. Б. Хмельницького, звільнення Державної виправної колонії № 44 від сплати податку на землю, пропозицій щодо проведення в нашому місті масових культурних заходів.
 

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини