Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 червня, 02:14:32

За апеляційною скаргою прокурора до суворішої міри покарання засуджено осіб за вчинення злочинів проти власності

13.05.2017   08:01

Вироком апеляційного суду області від 27.04.2017 задоволено скаргу прокурора та скасовано вирок Носівського районного суду в частині призначеного покарання двом особам за вчинення злочинів проти власності.

Колегія суддів погодилася з доводами прокурора щодо м’якості призначеного покарання одному із засуджених, який через місяць після ухвалення попереднього вироку (згідно з яким мав відбувати покарання з іспитовим строком), перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння за попередньою змовою з іншою особою, вчинив розбійний напад (ч. 2 ст. 187 КК України) на потерпілого, нанісши йому удари по голові та тулубу, після чого заволодів мобільним телефоном.

За вчинення вказаного злочину місцевий суд засудив злодія до 4 років позбавлення волі.

Не погоджуючись із ухваленим вироком прокурором в апеляційній інстанції доведено, що суд безпідставно визнав ряд обставин пом’якшуючими та такими, що дають підстави призначити покарання нижче від найнижчої межі, визначеної санкцією інкримінованої статті.

Враховуючи принципову позицію прокурора, апеляційний суд вирок в частині призначеного покарання скасував та засудив зловмисника за вчинення розбійного нападу до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Окрім того, колегія суддів врахувала викладені прокурором доводи щодо безпідставності застосування судом першої інстанції недіючої редакції ст. 76 КК України (обов’язки, які покладає суд на особу, звільнену від відбування покарання з випробуванням) до іншого обвинуваченого, який вчинив таємне викрадення чужого майна за попередньою змовою групою осіб з проникненням у приміщення (ч. 3 ст. 185 КК України) та був засуджений у межах даного кримінального провадження.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37

Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17

В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15

До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.

На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12

Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини