Правоохоронцями Чернігівщини викрито групу осіб, які підозрюються у торгівлі людьми
Завдяки скоординованій процесуальним керівником роботі співробітниками Головного управління Національної поліції в області спільно з працівниками міжрайонного оперативно-розшукового відділу Державної прикордонної служби в рамках кримінального провадження викрито групу осіб, які обґрунтовано підозрюються у торгівлі людьми.
Встановлено, що двоє осіб за попередньою змовою між собою, використовуючи уразливий стан двох мешканок м. Чернігова, завербували та перемістили їх до міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни) з метою подальшої сексуальної експлуатації на території Республіки Кіпр.
За результатами проведення санкціонованих судом обшуків, за місцем проживання причетних до злочину осіб, правоохоронцями виявлено та вилучено предмети, які мають доказове значення у кримінальному провадженні.
На підставі ст. 208 КПК України двох осіб затримано в аеропорту безпосередньо після вчинення злочину. Ними виявилися мешканка м. Чернігова та громадянин Турецької Республіки.
Наразі вирішується питання про повідомлення зловмисникам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) Кримінального кодексу України та обрання їм запобіжного заходу.
Довідково: за вчинене вказаним вище особам загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна або без такої.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.