Чернігів відзначив День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні без грубих порушень публічного порядку
Традиційне покладання квітів та вінків у сквері Попудренка та Меморіалу Слави на Болдиній горі в Чернігові відбулося без грубих порушень публічного порядку. Поліція несе службу в місцях масового відпочинку громадян.
Крім піших нарядів, публічний порядок в обласному центрі охороняють й автопатрулі, кожен екіпаж оснащений за сучасними стандартами патрульної поліції.
Що стосується урочистостей то вони пройшли спокійно в два етапи. У сквері імені Попудренка керівництво області і міста, представники органів влади та місцевого самоврядування, керівники установ та організацій міста, громадяни поклали квіти до могили воїнів, які загинули, визволяючи Чернігів. Потім урочистості перемістилися до Меморіалу Слави на Болдиній горі.
Поліція забезпечувала публічний порядок на заходах та супроводжувала колонну автобусів, які перевозили ветеранів та учасників пам’ятних заходів до Меморіалу на Болдиній горі.
Високопосадовці, ветерани, правоохоронці, жителі міста вклонилися могилі Невідомого солдата і поклали квіти до вічного вогню, прогримів військовий салют, була відправлена заупокійна панахида за всіма загиблими у Другій світовій війні.
Під час урочистостей поліцейські помітили двох громадян у військовій польовій формі радянського зразку. В одного з них на однострої була прикріплена так звана "георгіївська" стрічка. Громадян правоохоронці запросили до Чернігівського відділу поліції, де їх діям буде надана правова оцінка.
Правоохоронці продовжують нести службу з охорони публічного порядку в обласному центрі та містах і селищах Чернігівської області.
Сектор комунікації Поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.
Діють компенсації за працевлаштування 10:07
У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн
На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56
Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55
На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.