Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 листопада, 05:27:20

Найбільше серце країни презентують у Чернігові

22.05.2012   14:47

У Чернігові під час фестивалю кохання та романтики “Romantik. Chernihiv. Fest”, що пройде 25-27 травня, презентують серце з тканини у національних кольорах, що має площу майже 200 м.кв. Про це журналістам повідомив начальник управління стратегічного розвитку і туризму міської ради Борис Атрощенко.

За його словами, на величезному серці, створеному із 32 фрагментів, написано освічення у коханні, їх упродовж трьох місяців від Дня закоханих писали чернігівці та гості міста.

“Десять сегментів ми відправили у міста-партнери Чернігова за кордон. Першими із завданням справилися німці з Меммінгена і надіслали поштою розписаний сегмент, там навіть є побажання обербургомістра міста”, – сказав Б.Атрощенко. Він також уточнив, що на серці, яке урочисто розгорнуть на Красній площі міста, буде близько 8 тисяч освічень у коханні та різноманітних побажань, тому організатори запрошують представників Книги рекордів України і хочуть зафіксувати рекорд. Освічення у коханні написані різними мовами – німецькою, польською, російською, білоруською, македонською, болгарською та іншими.

Зшивають найбільше серце країни майстрині фабрики “Ярославна”. Понад 5 днів над ним працюють 5 швачок та 4 працівників розкрійного цеху. На серце витрачено понад 155 м тканини.

Головний інженер підприємства Алла Бруй назвала завдання реальним, проте найбільш складним є відсутність великих площ на фабриці, де можна було б розгорнути виріб. Вона підкреслила, що працівники працюють наполегливо, аби завершити роботу вчасно. Вони також читають освічення, деякі з них називає особливо теплими і щирими. А найбільш творчим майстрині “Ярославни” назвали “шматочок серця” з Брянська, молодь якого освідчилася у любові до молоді Чернігова.

Крім найбільшого серця, у рамках фестивалю “Romantik. Chernihiv. Fest” організатори хочуть встановити ще два рекорди – наймасовіше виконання вальсу у єдиній хореографічній композиції на центральній площі міста, а також наймасовіший парад весільних кортежів і наречених. Під час романтичного фестивалю у Чернігові заплановані різноманітні заходи, серед яких – відкриття скульптури, проведення фотовиставки, майтер-класів, ярмарки весільної атрибутики, чемпіонату з фітнесу тощо.

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.