Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 19:25:39

Поліція затримала автомобільного злодія

08.05.2017   11:40

Кримінальна поліція Чернігівського відділу поліції виявила та затримала серійного автовикрадача.

Протягом першого кварталу до Чернігівського відділу поліції надходили повідомлення про викрадення іномарок із замкнених гаражів.

Спосіб проникнення та характер скоєння злочину вказував на те, що це справа рук однієї й тієї ж людини або групи осіб. Об’єктами посягання виявилися «Opel Vectra» та «Geely». В обох випадках зловмисник не лише викрадав автівки, але й забирав усе, що знаходив у гаражі.

Через деякий час автомобілі знаходилися, але в інших районах міста і вже обкрадені. Злодій забирав навіть магнітоли та акустичні колонки.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів та за характером скоєних правопорушень поліцейські Чернігівського відділу поліції встановили, що до цих крадіжок причетний 50-річний чернігівець, неодноразово судимий за крадіжки та викрадення автотранспорту. До того ж, він ще й перебував у розшуку за скоєні раніше квартирні крадіжки.

Під час перевірки одного з автовокзалів міста поліцейські виявили та затримали підозрюваного, який вже зібрався виїхати з міста. Зловмисника було доставлено до відділу поліції.

В ході спілкування зі слідчим чоловік надав правдиві свідчення та повідомив, що замки відкривав підручними засобами, викрадене збував на ринках Чернігова або випадковим покупцям, а гроші витрачав на власні потреби.

За фактами викрадень відкриті кримінальні провадження за частиною 2 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом), що карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

Наразі затриманий перебуває у слідчому ізоляторі. Досудове розслідування триває. Підозрюваний перевіряється на причетність до аналогічних злочинів.

 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини