Поліція відшукала двох неповнолітніх дівчат, зниклих учора в Носівці
Піднятий по тривозі весь особовий склад поліції Носівського району та приданні сили поліції області розшукали живими і неушкодженими двох сестер – жительок міста Носівки, 2004 та 2007 років народження, які 4 травня пішли до школи й додому не повернулися.
Мати школярок звернулася до поліції по допомогу лише увечері, після кількох годин марного очікування доньок зі школи. Жінка розповіла, що дівчата з опівдня не виходять на телефонний зв’язок. Та й на шкільних заняттях сестри, виявляється, не були: вигадали, що їх задіяли до участі в спортивних змаганнях. В ході перевірки ця інформація не підтвердилася.
Після надходження повідомлення про зникнення дівчат відразу ж було піднято по тривозі особовий склад Носівського відділення поліції. До правоохоронців долучилися рятувальники та десятеро небайдужих місцевих жителів — добровільних помічників поліції. Невдовзі прибули придані сили з Головного управління Нацполіції в області.
Учасники пошукової операції організували прочісування території районного центру та прилеглих населених пунктів, опитування місцевих жителів, перевірку залізничної та автобусної станцій.
В результаті наполегливої роботи майже сотні людей сестер-втікачок було успішно знайдено. Поліцейські виявили дівчат на тихій вулиці Зеленій у районному центрі. Знайдених школярок правоохоронці напоїли гарячим чаем, нагодували та доправили до Носівського відділення поліції.
Після огляду медичними працівниками, а також спілкування з дитячим психологом та представниками поліцейського підрозділу ювенальної превенції сестри будуть передані батькам.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.