Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 05:15:05

Через необережність під час паління одна людина загинула, ще одну врятовано

05.05.2017   11:54

4 травня об 11:43 до Служби порятунку "101" у Семенівському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по вулиці Пряма, 172, що в райцентрі.

За викликом оперативно до місця пригоди прибуло два відділення 11-ї державної пожежно-рятувальної частини. На момент їх прибуття в будівлі спостерігалося щільне задимлення. Рятувальники в апаратах захисту органів дихання та зору об 11:57 займання локалізували, а о 12:45 - остаточно ліквідували. Під час гасіння пожежі в одній із кімнат помешкання на підлозі вогнеборцями було виявлено тіло чоловіка без ознак життя. Ним виявився 44-річний син господарки будинку. Вогнем знищено домашні речі.
   
Того ж дня о 15:10 рятувальники 24-ї державної пожежно-рятувальної частини У ДСНС в області ліквідували пожежу житлового будинку по вулиці  Горького, 10 у м. Борзна. Під час гасіння пожежі вогнеборці врятували 52-річну господарку будинку, яка надихалась продуктами горіння та знепритомніла. Рятувальники винесли жінку у безпечне місце та передали її медичним працівникам, проте від госпіталізації вона відмовилась. Вогнем знищено покрівлю та перекриття будинку по всій площі, пошкоджено домашні речі.    
   
Всього до ліквідації пожеж залучалось 13 чоловік особового складу та 4 одиниці спеціальної техніки.
   
Причиною пожеж в обох випадках послужила необережність громадян під час паління.
   
Рятувальники Управління ДСНС України у Чернігівській області вкотре застерігають: щоб уникнути пожежі, й тим самим вберегти своє та життя оточуючих Вас людей, будьте обережні при поводженні з вогнем. Не допускайте паління у ліжку, особливо перебуваючи в нетверезому стані. Ретельно гасіть недопалки та сірники.


У ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини