Поліція розшукала викрадений в Ніжині пам’ятник Марку Бернесу
Поліція Чернігівщини продовжує розшуки зловмисників, які викрали бронзову скульптуру в Ніжині та заховали її в ямі на околиці міста.
В ході оперативно-розшукових заходів ніжинська поліція отримала оперативну інформацію про місце перебування бронзового пам’ятника співаку та актору Марку Бернесу. Цю скульптуру було викрадено з Графського парку Ніжина в ніч на 3 травня.
Правоохоронці негайно прибули до вказаного місця та виявили там пошкоджену скульптуру. Зловмисники приховали її в рівчаку на околиці міста в районі "Мигалівка". Напевне, планували дочекатися, доки не стихне галас навколо викрадення, щоб потім вивезти пам’ятник з Ніжина та здати на металобрухт.
На місці знахідки працює слідчо-оперативна група. Поліція продовжує проводити оперативні заходи з встановлення осіб, причетних до скоєння цього злочину.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.