Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 лютого, 07:10:45

Черговий "улов" Чернігівського рибоохоронного патруля

04.05.2017   06:33Агенцiя

Вже місяць триває весняно – літня заборона на вилов водних біоресурсів, але численні факти зафіксованих порушень говорять про те, що несумлінним рибалкам жодна заборона не заважає.

За квітень 2017 року державними інспекторами рибоохорони зафіксовано 45 порушень рибоохоронного законодавства, з них 36 грубих порушень (із застосуванням заборонених знарядь лову).
Травневі свята, також, не минули без «улову» для державних інспекторів Чернігівського рибоохоронного патруля.

В ході рибоохоронного рейду 01.05.2017 на р. Дніпро поблизу с.Пустиньки о 23.20 державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля спільно з працівниками Чернігівського відділу поліції ГУ Національної поліції в Чернігівській області затримано двох мешканців м.Чернігова, які пізньої пори ловили рибу зяберною сіткою, що є забороненим знаряддям лову.

«Улов» видався, напрочуд, вдалий, аж 86 кг. риби! Серед виловленої риби були: лящ - 40 шт., білизна - 1 шт., судак -  1 шт., карась сріблястий - 15 шт. Обійдеться рибка браконьєрам у 7820 грн.

Цієї ж ночі державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля спільно з працівниками Чернігівського відділу поліції ГУ Національної поліції в Чернігівській області на затоці р.Десна поблизу с.Соколівка Козелецького району, затримано також двох мешканців м.Чернігова, які в незаконний спосіб (2 зяберними сітками) виловили 36 шт. синця, загальною вагою 4,5 кг. Завдані збитки, у розмірі  3100 грн., прийдеться сплатити «горе» рибалкам з власної кишені.

Складені протоколи про адміністративні правопорушення направлені до Чернігівського та Козелецького районних судів для притягнення правопорушників до відповідальності згідно чинного законодавства.

Чернігівський рибоохоронний патруль просить про всі факти браконьєрства повідомляти за номерами «гарячої лінії»  тел.0991121344 та (0462)937557 цілодобово.

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини