Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 серпня, 12:49:40

Сновській районній газеті "Промінь" – 100 років

29.04.2017   11:32

Голова обласної ради Ігор Вдовенко привітав працівників і ветеранів редакції Сновської районної газети «Промінь» з цієї урочистої нагоди.

У привітанні, зокрема, говориться: «Щиро вітаю вас із 100-річчям від дня виходу в світ першого примірника друкованого літопису Сновщини!

100 років – це не просто ювілей, а копітка праця не одного покоління журналістів при постійному спілкуванні з передплатниками-читачами,  яскраві сторінки творчого життя сновської журналістської спільноти, об'єднаної однією справою і великою любов'ю – до земляків і українського слова.

Сьогодні газета позиціонує себе як самостійний суб'єкт інформаційного простору не лише району і області, а й держави. На її шпальтах у понад ніж 70 авторських рубриках віддзеркалюються найважливіші новини, події, проблеми – пишеться сучасна історія Сновщини доби децентралізації влади і наближення адміністративних послуг до звичайної людини.

Нині творчий колектив редакції працює над номерами одинадцятої тисячі, а його грунтовно виважене слово сприяє вирішенню багатьох проблем територіальної громади, допомагає представницькій і виконавчій владі оперативно реагувати на проблеми, що на часі.

Зичу «Променю» нової сили світла, подальшого розвитку і зростання! Бажаю великих накладів, інноваційних творчих здобутків, вдалих починань, успішних задумів та гострого пера!»

За велику роботу з забезпечення інформаційних потреб населення Сновщини очільник представницької влади Чернігівщини вручив колективу редакції газети «Промінь» Почесну грамоту Верховної Ради України. Крім того, почесними грамотами обласної ради відзначені ветерани районки – Марк Шпекторов і Леонід Шлома.

Ігор Вдовенко також побажав усім працівникам, ветеранам і шанувальникам газети мирного неба, щастя, здоров'я, добробуту та злагоди.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату обласної ради
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські ювенальні поліцейські влаштували спортивне свято для підопічних дітлахів

Чернігівські ювенальні поліцейські влаштували спортивне свято для підопічних дітлахів 11:46

Поліцейські зіграли у футбол із вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та влаштували справжнє свято з нагоди 15-річчя закладу.

Протягом І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини виявили 235 порушень законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

Протягом І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини виявили 235 порушень законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини 11:39

У першому півріччі 2021 року спеціалісти структурних підрозділів Держпродспоживслужби Чернігівщини здійснили 158 позапланових перевірок у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

З 5 серпня змінюються правила перетину кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду, що пов’язані з карантином

З 5 серпня змінюються правила перетину кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду, що пов’язані з карантином 11:33

Кабінетом Міністрів України Постановою від 28 липня 2021 р. № 787 внесені зміни до обмежувальних протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Поліцейські Чернігівщини з’ясовують обставини, за яких малолітня дитина зазнала смертельних опіків

Поліцейські Чернігівщини з’ясовують обставини, за яких малолітня дитина зазнала смертельних опіків 11:28

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом смерті дворічної дівчинки внаслідок термічного опіку окропом.

Рятувальники Чернігівщини роз’яснюють жителям області правила поводження з вогнем

Рятувальники Чернігівщини роз’яснюють жителям області правила поводження з вогнем 10:44

Упродовж минулого тижня співробітники районних управлінь та відділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактичні відпрацювання приватного житлового сектору громадян на території 26 населених пунктів області.