Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 00:11:51

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

21.05.2012   10:13

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 21 травня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 4 пожежі, з яких 3 в житловому секторі та 1 сухої трави. Загинула 1 людина.
 
1. Пожежа в житловому секторі Менський район, с. Феськівка, пров. Республіканський, 3 А Об 11 год. 30 хв. в господарстві гр. Бурко М.П., 1942 р.н., сталася пожежа соломи. Вогнем знищено 2,5 т соломи. Причина - дитячі пустощі з вогнем онуки господаря Бурко Б.А., 2007 р.н. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70 000 грн.
 
2. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Киселівка О 14 год. 26 хв. сталася пожежа сухої трави на площі 25 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
3. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський район, с. Скитьки, вул. Центральна, 2 О 23 год. 15 хв. сталася пожежа неексплуатуємої господарчої будівлі (6х7 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Господар встановлюється. Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток- 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.
 
4. Пожежа в житловому секторі Ічнянський район, с. Гейці, вул. Пролетарська, 5 О 00 год. 49 хв. в господарстві гр. Поливан О.О., 1959 р.н., сталася пожежа господарчої будівлі (10х4 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, автомобіль "ВАЗ-2102". Причина - необережність під час куріння співмешканця господарки гр. Гороховського В.В., 1953 р.н. Збиток - 10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло гр. Гороховського В.В.
 
Повенева обстановка:
 
На території Ріпкинського району залишаються перелитими повеневими водами  р. Дніпро:
- ґрунтова автодорога до с. Кукари, на ділянці 10 м, глибиною до 0,5 м  (14 господарств, 17 осіб). Сполучення забезпечується човнами;
- автодорога в с. Новосілки, глибиною до 16 см. В результаті ускладнено транспортне сполучення з вул. Дніпровська, Гадовікова, пров. Зелений  (7 господарств, 13 осіб, з них 1 дошкільного віку). Автомобільне сполучення не порушено;
- в смт Радуль вул. Новікова, глибиною до 0,6 м. В результаті порушене транспортне сполучення з вул. Дніпровська, Новікова, пров. Новікова, Паромний, Кірова, Гоголя (33 господарства, 65 осіб, з них 4 шкільного віку). Сполучення забезпечується човнами;
- в смт Радуль вул. Чернігівська, глибиною до 11 см. В результаті ускладнено транспортне сполучення з вул. Чернігівська, Осипенка, Байдукова (9 господарств, 16 осіб, з них 2 шкільного віку). Автомобільне сполучення не порушено.
Залишається перелитою повеневими водами р. Десна ґрунтова дорога до с. Лиса Гора (2 господарства, 3 особи), Коропського району на ділянці близько 100 м, глибиною до 13 см. Автомобільне сполучення не порушено.
 
Об'єкти життєзабезпечення у всіх вище вказаних населених пунктах працюють в сталому режимі. Підтоплених житлових будинків та споруд немає.
 
Інші повідомлення:  
 
Відновлення функціонування наплавного мосту через р. Десна автодороги  Н.-Сіверський-Бирине планується після зниження рівня води.
 
 

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.