Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 червня, 05:35:20

У Чернігові створений Інвестиційний паспорт міста

26.04.2017   12:47Агенцiя

Актуальним завданням міської влади Чернігова для сучасного розвитку міста є підвищення рівня інвестиційної привабливості, зміцнення промислового комплексу, впровадження інноваційних технологій.

Управління стратегічного розвитку міста на виконання Програми розвитку міжнародних відносин міста Чернігова та сприяння залучення інвестицій на 2016-2017 роки та з метою покращення інвестиційного іміджу міста Чернігова завершило співпрацю з незалежним національним уповноваженим рейтинговим агентством «Кредит-рейтинг». Протягом лютого-квітня управлінням спільно з рейтинговим агентством був визначений довгостроковий кредитний рейтинг міста та рівень його інвестиційної привабливості.

Довгостроковий кредитний рейтинг міста Чернігова згідно Національної рейтингової шкали визначений на рівні uaBBB. Прогноз рейтингу – стабільний.

Рівень інвестиційної привабливості міста Чернігова був визначений на рівні uaINV4-  (високий рівень).

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaВВВ характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності залежить від впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

Знаки «+» та «-» позначають проміжні категорії (рівні) рейтингу відносно основних категорій (рівнів).

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Також результатом співпраці міської влади та рейтингового агентства став Інвестиційний паспорт міста Чернігова. Він представляє собою комплекс інформативно-аналітичних матеріалів для інвесторів, який розкриває соціально-економічне становище в місті, його промисловий комплекс та потенційно привабливі зони для інвесторів. Завдання паспорту – показати можливості, переваги та потенціал міста Чернігова, яке має унікальний людський капітал, вигідне географічне розташування і можливість росту та репутацію надійного партнера.

Інвестиційний паспорт можна завантажити за посиланнями: https://drive.google.com/file/d/0B6tcDrjUfLehbUZPLVpRYy1iMjg/view(українською мовою).
 

За повідомленням управління стратегічного розвитку міста

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини