Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 16:41:05

Кращу журналістську роботу Чернігівщини визначить конкурс "МедіаЧе"

26.04.2017   12:41Агенцiя

Ти — штатний журналіст чи фрілансер? Ти пишеш про те, що на часі для українців? Покажи свої роботи світу та отримай визнання і 2000 гривень.

25 квітня, стартував конкурс журналістських робіт для медійників Чернігівщини - «МедіаЧе». Змагання за звання найкращого проходитиме у п’яти номінаціях.

Чотири тематичні номінації відкриті для прийому матеріалів:
- «Чернігівщина патріотична»;
- «Децентралізація на Чернігівщині»;
- «Чернігівщина економічна»;
- «Молодь Чернігівщини».

На першому етапі оцінювання оргкомітет конкурсу сформує короткий список з трьох найкращих матеріалів у кожній з них.

Усі матеріали, що потраплять до короткого списку, змагатимуться між собою у Facebook-голосуванні за прихильність аудиторії та перемогу у п’ятій номінації — «Чернігівщина он-лайн».

Одночасно експертне журі у складі авторитетних медійників та лауреатів конкурсу «МедіаЧе – 2016» визначить остаточних лідерів у тематичних номінаціях.

На конкурс «МедіаЧе» 2017 року приймаються текстові та аудіовізуальні матеріали, оприлюднені у пресі, в інтернет-виданнях, на телебаченні та радіо з 25 квітня 2016 року до 25 квітня 2017 року.

Заявки на участь слід подавати до 23:59 16 травня на адресу електронної пошти zmi.inform.dep.cn@gmail.com з темою «МедіаЧе 2017».

Для матеріалів, оприлюднених в Інтернет-виданнях, надається активне гіперпосилання на матеріал; для матеріалів з друкованих ЗМІ — текст та сканована сторінка газети, для матеріалів телерадіоорганізацій — посилання на аудіо- чи відеозапис, завантажений на Youtube, та скан-копія ефірної довідки.

Також у заявці слід вказати прізвище та ім’я автора, контактний  номер та номінацію, на яку подається матеріал. Учасник може подати на конкурс не більше двох матеріалів у кожній з номінацій.

До участі у конкурсі не допускаються матеріали рекламного характеру.

Детальні умови конкурсу та опис номінацій викладені у Положенні про конкурс журналістських робіт «МедіаЧе» у 2017 році.

Конкурс «МедіаЧе» приурочено до прийдешнього Дня журналіста. Організатори - обласна організація Національної спілки журналістів, Асоціація регіональних ЗМІ, «Професійна спілка працівників мас-медіа міста Чернігова» Всеукраїнської «Незалежної медіа-профспілки України» та Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації.
Довідково. Конкурс «МедіаЧе» проводиться на Чернігівщині вже вдруге. У 2016 році на перший конкурс, організований в «експериментальному режимі», було подано 38 матеріалів. Перемогу здобули: Наталія Потапчук - у номінації «Чернігівщина патріотична», Павло Солодовник — «Децентралізація на Чернігівщині», Андрій Кужель - «Чернігівщина та ЄС». Спеціальну позаконкурсну відзнаку ГО «Асоціація регіональних ЗМІ» за телепередачу «Інша Україна» отримала Ольга Конопацька-Плєхова.


Оргкомітет конкурсу «МедіаЧе»

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57

Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.

 Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року

Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55

Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

27 серпня: цей день в Україні і світі

27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини