Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 листопада, 12:48:10

Закінчено слідство у кримінальному провадження за фактом отримання поліцейським неправомірної вигоди

25.04.2017   07:49Агенцiя

У березні поточного року працівниками прокуратури спільно з УСБУ в області викрито та задокументовано факт отримання неправомірної вигоди співробітником патрульної поліції.

Проведеним слідчим відділом прокуратури області досудовим розслідуванням зібрано достатні докази вчинення правоохоронцем кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України (отримання неправомірної вигоди службовою особою).

Розслідуванням встановлено, що інспектор одного з підрозділів патрульної поліції, здійснюючи службові обов’язки щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на автодорозі «Чернігів – Десна», отримав від водія неправомірну вигоду в сумі 100 доларів США за не складання відносно нього протоколу про адміністративне правопорушення. Під час отримання коштів працівника поліції було затримано. 

За результатами досудового розслідування обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено до суду.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37

Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.

У Корюківській громаді поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство 09:10

Житель одного з сіл Холминської громади за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність. Кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

У Чернігові посмертні державні нагороди передали рідним загиблих оборонців 08:39

У Чернігівській ОВА передали державні нагороди родинам полеглих воїнів начальник ОВА В’ячеслав Чаус, очільник Нацполіції області Іван Іщенко та військові.

На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46

Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини